Úvod Aktuality Parkovanie v Piešťanoch bude kontrolovať Parkovacia služba MsP

Parkovanie v Piešťanoch bude kontrolovať Parkovacia služba MsP

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Organizačné zmeny v Mestskej polícii mesta Piešťany, ktorými vznikla Parkovacia služba Mestskej polície, schválili v júni na mestskom zastupiteľstve poslanci ms Office 2016.

„Zmena organizačného poriadku súvisí s novou parkovacou politikou a rozšírením zóny plateného parkovania v centre mesta One. V nových lokalitách pribudli od 1. mája 2020 parkovacie automaty a tým súvisiaca povinnosť platby za parkovanie. Novovytvorená Parkovacia služba Mestskej polície bude dohliadať na kontrolu parkovania, bude sledovať platby za parkovanie a v ich kompetencii je tiež riešiť priestupky v doprave OneWord. Parkovacia hliadka nebude špeciálne označená a okrem kontroly parkovania ich úlohou stále zostáva aj zabezpečenie verejného poriadku v meste,“ informoval hovorca piešťanskej radnice Martin Ričány 킹 오브 파이터즈 2002 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podľa jeho vyjadrenie Mestská polícia mesta Piešťany od začiatku roku 2020 do 16. júna 2020 riešila 220 dopravných priestupkov za nezaplatenie parkovania v meste naver streaming videos. Z toho 63 prípadov vyriešila napomenutím a 146 blokovou pokutou.

V rámci organizačných zmien v MsP bola zrušená pobočka na sídlisku Adama Trajana. Vysunuté pracovisko mestskej polície v priestoroch ZŠ F. E. Scherera už po novom nehľadajte.

-red- Zdroj: wwww.piestany.sk Foto: Martin Ričány

REKLAMA