REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Napriek popoludňajšiemu dažďu a jeho ďalšej hrozbe si v sobotu 19. augusta večer našlo do Parku miniatúr v Podolí cestu niekoľko desiatok ľudí, predovšetkých rodín s deťmi 이미지 한번에 다운로드. A hoci na konci akcie i trochu zmokli, určite nebanujú, pretože jedinečná Nočná prehliadka, ktorá sa koná raz v roku stála jednoducho za to Monkey Battle download.

Hrady, zámky, kostoly, rodné domy, rozhľadne – všetko na jednom mieste, pekne nasvietené reflektormi a fakľami s jedinečnou atmosférou pri západe slnka Invincible Baseball Team. Čitanie povestí, rozprávanie o Báthoryčke i komentovaná prehliadka. Čas kedy si na svoje prišli nielen deti, ale aj veľký, ktorých detailnejšie zaujímala história hradov, i parku miniatúr zadig.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V expozícii je momentálne 68 exponátov, ktoré sa oplatí vidieť. Pokochať sa môžete tiež pohľadom na drevené vyrezávané sochy, či na malú minifarmu 제3의 매력 다운로드. Ak ste nestihli návštevu nočnej prehliadky, nech sa páči, pozrite si náš fotoreport, avšak ak budete mať chvíľu, zájdite do Podolia a doprajte si zážitok zo zmenšenej nádhery second story of the gossip.

Text a foto: -th-

REKLAMA