Úvod Aktuality Nočná nehoda za Trstínom. Auto skončilo v prudkom zráze

Nočná nehoda za Trstínom. Auto skončilo v prudkom zráze

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

K dopravnej nehode došlo na štátnej ceste I/51 za obcou Trstín 25. augusta okolo jednej ráno. Havarované vozidlo sa nachádzalo v lese, približne 30 metrov pod cestou v prudkom zráze, prevrátené na ľavú stranu 그날처럼 mp3 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„V čase nehody sa v aute nachádzali 4 cestujúci, pričom všetci utrpeli zranenia 원펀치 다운로드. Po príchode hasičov zo stanice z Trnavy a Kútov bolo zistené, že jedna osoba zostala vo vraku auta zakliesnená a je neschopná akéhokoľvek pohybu Fashion of Christ. Ostatní účastníci dopravnej nehody sa nachádzali mimo vozidla,“ uviedla Lena Košťálová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva hasičského a záchranného zboru v Trnave 식품공전 2019 다운로드.

Veliteľ zásahu nariadil najskôr stabilizáciu vozidla. Následne mohli hasiči začať vyslobodzovanie zakliesnenej osoby pomocou hydraulického náradia Download Angelic Magazine. „Súčasne s vyslobodzovacími prácami bolo na šikmom svahu vytvorené pomocné lano, po ktorom zostúpila aj posádka záchrannej zdravotnej služby smerom dole k zraneným osobám. Dve zranené ležiace osoby boli zastabilizované do celotelovej vákuovej dlahy a pomocou nosidiel a lana vytiahnuté k sanitnému vozidlu,“ priblížila náročný zásah L. Košťálová.

TS KR HaZZ v Trnave / red

REKLAMA