Connect with us

Aktuality

Park dnes žije – je plný fotiek i kvetov

Piešťanský mestský park je dnes plný života. Príďte si pozrieť tvorbu fotografov z blízka i ďaleko na podujatie Park Foto a taktiež sa môžete potešiť výtvormi šikovných floristov, ktoré vytvorili v rámci súťaže Victoria Regia. Popoludní sa uskutoční tiež spanilá jazda na bicykloch, ktorej účastníci budú mať kvetmi vyzdobené klobúky a helmy.

Published

on

Reklama

Kvetinové aranžmány, ktoré vytvorili súťažiaci v rámci 29. ročníka súťaže Victoria Regia, môžete obdivovať v Kultúrno-spoločenskom centre Fontána do nedele 25. septembra.

Reklama

V rámci Victorie Regie sa v sobotu uskutoční tiež spanilá jazda na bicykloch, ktorej účastníci budú mať kvetmi vyzdobené klobúky a helmy. Tá je náhradou za niekdajšie Kvetinové korzo a sprievod alegorických vozov. Registrácia účastníkov je o 13.30 h v Prírodnom kine, bicykle odštartujú o 14.00 h na spanilú jazdu a o 15.00 h organizátori v Hudobnom pavilóne v mestskom parku vyhlásia víťazov súťaže o najkrajšie vyzdobenú helmu alebo klobúk. Nasledovať bude vystúpenie folklórneho súboru Máj.

Reklama

PARK FOTO 2022


Mestský park bude po roku opäť plný fotografií. Festival kreatívnej fotografie Park Foto Piešťany štartuje registráciou účastníkov od 10:00 h. Odborná porota bude hodnotiť fotografie medzi 15:00 h a 16:30 h. Od 17-tej je naplánované ščítanie štipcov a o 17:20 h spoločné fotenie s následným vyhlásením výsledkov.

TS / red Foto:Rezort Piešťany

Populárne články