Úvod Aktuality Otváracie hodiny skrátili obchody aj pošta

Otváracie hodiny skrátili obchody aj pošta

REKLAMA

V súvislosti s nepriaznivou pandemickou situáciou začalo v stredu 3. marca platiť nariadenie vlády, ktorým sprísnila výnimky zo zákazu vychádzania wingset. Obchody, ktoré mali doteraz otvorené aj po 20.00 h, museli upraviť otváracie hodiny. V dôsledku nepriaznivého vývoja epidemiologickej situácie na Slovensku je kratšie otvorená aj pošta 신의퀴즈 시즌3 다운로드.

Hlavná piešťanská pobočka Slovenskej pošty bude od 3. do 19. marca otvorená v pondelok, utorok, štvrtok a piatok od 9.00 do 17.00 h a v stredu od 9.00 do 18.00 h Office. V sobotu zostane v uvedenom období zatvorená.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
Knebl

Nákupné centrum Aupark Piešťany oznámilo, že v súlade s novými nariadeniami bude verejnosti prístupné iba do 19.00 h wget. Týka sa to tamojšej predajne Billy aj ostatných obchodov, ktoré môžu byť podľa aktuálnych opatrení otvorené. Predajne Billa na Krajinskej aj na Žilinskej ceste v Piešťanoch sú otvorené do 20.00 h I'm oking Lee Chang-hui. To isté platí pre Tesco, Kaufland aj predajne Lidl v Piešťanoch a vo Vrbovom.

Aj naďalej zostávajú v platnosti otváracie hodiny pre seniorov – od pondelka do piatka v čase od 9.00 do 11.00 h by mali v potravinách a drogériách nakupovať iba osoby nad 65 rokov.

Vláda tiež zaviedla nosenie respirátorov FFP2 v obchodoch a v mestskej hromadnej doprave. Táto povinnosť bude platiť od pondelka 8. marca. K tomuto dátumu sa ruší aj výnimka, ktorá umožňuje nakupovať v obchodoch ľuďom s ochorením covid-19.

Text: Martin Palkovič

REKLAMA