Úvod Kultúra Týždeň slovenských knižníc – online čítanie si môžete dopriať aj dnes a...

Týždeň slovenských knižníc – online čítanie si môžete dopriať aj dnes a zajtra

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
ms 오피스 2010 한글판 다운로드

Do 22. ročníka celoslovenského podujatia Týždeň slovenských knižníc, ktorý prebieha v v prvom marcovom týždni pod spoločným mottom: „Knižnice pre všetkých“, sa zapojila aj piešťanská knižnica href tag.

Keďže mnohé knižnice sú z dôvodu nepriaznivej pandemickej situácie zatvorené, dvaja hlavní organizátori – Slovenská asociácia knižníc a Spolok slovenských knihovníkov a knižníc – presúvajú Týždeň slovenských knižníc do online prostredia chocolate.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Do týždňa, ktorého základným cieľom je pozitívne zviditeľňovať knižnice ako kultúrne a vzdelávacie inštitúcie prostredníctvom najrozmanitejšieho spektra aktivít a podujatí, sa online aktivitami zapája aj Mestská knižnica v Piešťanoch Download Alice.

„Od utorka 2. marca do piatka 5. marca môžete každý deň o 14.00 hodine sledovať pútavé podujatia. Porozprávame vám o detských knihách Hávedník, O psíčkovi a mačičke, Najmocnejšie kúzlo a Párožrúti, z ktorých vám prečítame a tiež ukážeme, ako si vytvoriť zaujímavé veci,“ informovala Mestská knižnica mesta Piešťany Windows 7 sp1.

Všetky čítania nájdete na:
https://www.kniznica.sk/kniznica-online/citame-cez-web/citania/

Všetky workshopy nájdete na:
https://www.kniznica.sk/kniznica-online/citame-cez-web/workshopy/

-red- Zdroj: www.piestany.sk/Martin Ričány Foto: MsK Piešťany

REKLAMA