Úvod Aktuality Otestovať z auta sa dá už aj v Trnave

Otestovať z auta sa dá už aj v Trnave

Fakultná nemocnica Trnava od stredy 8. apríla začína s testovaním „drive –in“ osôb s príznakmi ochorenia COVID-19, spôsobenej koronavírusom 마인크래프트 마을 다운로드. Doteraz nemocnica testy vykonávala na infekčnom oddelení. Od nového spôsobu, kedy pacient nebude musieť vystúpiť z auta, očakávajú zvýšenie počtu testovaných 윤명조 120 다운로드. Na odber vzorky je potrebné vopred sa objednať.

„Fakultná nemocnica Trnava navyšuje počet testov na COVID-19. Na testy je potrebné vopred sa objednať a postupovať podľa pokynov,“ uvádza nemocnica na svojej facebookovej stránke Malicious apk download. Testovanie je určené len pre pacientov s príznakmi. Vykonávať ho budú počas pracovných dní od ôsmej do dvanástej dopoludnia. Testovanie sa uskutoční pri filtračnom stane 공튀기기 다운로드. Stan sa nachádza na parkovisku oproti urgentnému príjmu.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Pacienti sa objednávajú deň vopred na telefónnom čísle na tel 슈퍼스타 bts 다운로드. č. 0905396163. Ster sa vykonáva cez okienko auta, z ktorého testovaný nevystupuje. Pri príchode na miesto musí mať rúško, rukavice a so sebou vlastné pero. „Ak je pacient poistený v zahraničí, je nutné si so sebou priniesť tri kópie kartičky poistenca,“ dopĺňa stránka nemocnice. 

-red- Ilustr. foto: fntt.sk, zdroj: https://www.facebook.com/fntrnava/

REKLAMA