Úvod Aktuality Vykradol pivnicu, skončil za mrežami

Vykradol pivnicu, skončil za mrežami

REKLAMA
Knebl

Piešťanskí policajti objasnili prípad vykradnutej pivnice. Muž ukradol veci za dve tisícky eur, policajti ho však vypátrali a skončil vo väzení Download code 128 fonts.

„Do pivnice sa vlámal 36 ročný muž a postupne vyniesol dva bicykle, topánky na snowboard, topánky na lyžovanie a oblečenie 맥 vmware 다운로드. Majitelia si škody vyčíslili takmer na 2000 eur. Policajti na prípade intenzívne pracovali a už krátko po nahlásení zadržali muža podozrivého z krádeže aj s ukradnutými vecami 미교 좋니 다운로드. Dva páry topánok na lyžovanie a snowboard, oblečenie a jeden bicykel mu policajti zaistili v zmysle zákona,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová h-able 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Na základe dôkazov vyšetrovateľ obvinil Rastislava K. z prečinu porušovania domovej slobody v súbehu s prečinom krádeže. Policajti prípad realizovali v tzv inner part. super rýchlom konaní, a súd muža odsúdil na jeden rok nepodmienečne s okamžitým nástupom do výkone trestu. Po vynesení rozsudku ho policajti ihneď eskortovali do väzenia.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA