Úvod Aktuality Vykradol pivnicu, skončil za mrežami

Vykradol pivnicu, skončil za mrežami

Piešťanskí policajti objasnili prípad vykradnutej pivnice. Muž ukradol veci za dve tisícky eur, policajti ho však vypátrali a skončil vo väzení Download code 128 fonts.

„Do pivnice sa vlámal 36 ročný muž a postupne vyniesol dva bicykle, topánky na snowboard, topánky na lyžovanie a oblečenie 맥 vmware 다운로드. Majitelia si škody vyčíslili takmer na 2000 eur. Policajti na prípade intenzívne pracovali a už krátko po nahlásení zadržali muža podozrivého z krádeže aj s ukradnutými vecami 미교 좋니 다운로드. Dva páry topánok na lyžovanie a snowboard, oblečenie a jeden bicykel mu policajti zaistili v zmysle zákona,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová h-able 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Na základe dôkazov vyšetrovateľ obvinil Rastislava K. z prečinu porušovania domovej slobody v súbehu s prečinom krádeže. Policajti prípad realizovali v tzv inner part. super rýchlom konaní, a súd muža odsúdil na jeden rok nepodmienečne s okamžitým nástupom do výkone trestu. Po vynesení rozsudku ho policajti ihneď eskortovali do väzenia.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA