Connect with us

Aktuality

Organizátori festivalu letectva záujemcom vrátia peniaze za lístky

Published

on

Reklama
Reklama

Festival letectva Piešťany 2020, ktorý sa mal uskutočniť na letisku v druhom májovom týždni, organizátori presúvajú na neurčito. Predané lístky zostávajú v platnosti, ale ponúkajú aj možnosť vrátenia peňazí. 

„Z dôvodu nariadenia Ústredného krízového štábu SR a Úradu verejného zdravotníctva SR neorganizovať hromadné podujatia v súvislosti s možným šírením koronavírusu COVID-19 s účinnosťou od 10. marca 2020, organizátori Festivalu letectva Piešťany (FLP) presúvajú termín plánovaného podujatia na neurčito,“ uvideli organizátori v tlačovej správe. Podujatie sa malo uskutočniť na piešťanskom letisku v dňoch 8. až 10. mája 2020.

Organizátori plánujú pokračovať v prípravách historicky prvej nočnej leteckej šou na Slovensku a o náhradnom termíne konania festivalu informovať hneď, ako sa skončí mimoriadne obdobie.

Zároveň oznamujú všetkým návštevníkom, že držitelia vstupeniek majú dve možnosti, a to buď počkať na oznámenie náhradného termínu alebo žiadať vrátenie peňazí za zakúpené vstupenky. V druhom prípade je potrebné napísať e-mail na reklamacie@predpredaj.sk, v ktorom žiadateľ musí uviesť nasledujúce údaje: v prípade platby kartou online (cardpay) číslo objednávky, v prípade platby prevodom (internet banking) číslo objednávky a číslo účtu v tvare IBAN.

Reklama

Hlavný organizátor, Slovenská letecká agentúra, pre fanúšikov naplánovala na piešťanskom letisku zaujímavý trojdňový program. Pestrý Aerosalón s desiatkami typmi lietadiel na zemi, letecké esá v piešťanských oblakoch i zábavné atrakcie pre rodiny s deťmi. Najväčším lákadlom tohtoročného festivalu letectva by mala byť premiérová nočná letecká šou.

-TS-/-red- Ilustr. foto: festivalletectva.sk

 

Populárne články