Úvod Aktuality Organizátori festivalu letectva záujemcom vrátia peniaze za lístky

Organizátori festivalu letectva záujemcom vrátia peniaze za lístky

REKLAMA
GM Dental Zubar

Festival letectva Piešťany 2020, ktorý sa mal uskutočniť na letisku v druhom májovom týždni, organizátori presúvajú na neurčito Windows 10 Explorer 11. Predané lístky zostávajú v platnosti, ale ponúkajú aj možnosť vrátenia peňazí. 

„Z dôvodu nariadenia Ústredného krízového štábu SR a Úradu verejného zdravotníctva SR neorganizovať hromadné podujatia v súvislosti s možným šírením koronavírusu COVID-19 s účinnosťou od 10 Real Music. marca 2020, organizátori Festivalu letectva Piešťany (FLP) presúvajú termín plánovaného podujatia na neurčito,“ uvideli organizátori v tlačovej správe 포켓몬스터 오메가루비 다운로드. Podujatie sa malo uskutočniť na piešťanskom letisku v dňoch 8. až 10. mája 2020.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Chlapci na panvici

Organizátori plánujú pokračovať v prípravách historicky prvej nočnej leteckej šou na Slovensku a o náhradnom termíne konania festivalu informovať hneď, ako sa skončí mimoriadne obdobie node.js 이미지 다운로드.

Zároveň oznamujú všetkým návštevníkom, že držitelia vstupeniek majú dve možnosti, a to buď počkať na oznámenie náhradného termínu alebo žiadať vrátenie peňazí za zakúpené vstupenky ShowAppStore. V druhom prípade je potrebné napísať e-mail na reklamacie@predpredaj.sk, v ktorom žiadateľ musí uviesť nasledujúce údaje: v prípade platby kartou online (cardpay) číslo objednávky, v prípade platby prevodom (internet banking) číslo objednávky a číslo účtu v tvare IBAN.

Hlavný organizátor, Slovenská letecká agentúra, pre fanúšikov naplánovala na piešťanskom letisku zaujímavý trojdňový program. Pestrý Aerosalón s desiatkami typmi lietadiel na zemi, letecké esá v piešťanských oblakoch i zábavné atrakcie pre rodiny s deťmi. Najväčším lákadlom tohtoročného festivalu letectva by mala byť premiérová nočná letecká šou.

-TS-/-red- Ilustr. foto: festivalletectva.sk

 

REKLAMA