Úvod Aktuality Opitý vodič narazil do stĺpa a odišiel z miesta nehody

Opitý vodič narazil do stĺpa a odišiel z miesta nehody

REKLAMA
Esesko

Na miestnej komunikácii v obci Trenčianske Stankovce došlo v pondelok 13. novembra o 9.00 hodine k dopravnej nehode, pri ktorej výdatne asistoval alkohol Windows 98 se download. 42- ročný muž z okresu Trenčín jazdil na osobnom motorovom vozidle Škoda Octavia a pri rodinnom dome na miestnej komunikácii narazil do stĺpu rozhlasu, ktorý poškodil Black Desert Download. Po dopravnej nehode na mieste neostal a odišiel. Nevšimol si však, že po zrážke so stĺpom, ostala na mieste tabuľka s evidenčným číslom jeho vozidla endless os 다운로드.

Krátko po 10.00 hodine ho niekoľko kilometrov od Trenčianskych Stankoviec, v neďalekej obci vypátrali trenčianski dopravní policajti. Viac ako hodinu po nehode bol podrobený dychovej skúške s výsledkom 1,29 mg/l, čo predstavuje 2,69 promile alkoholu v dychu New West Organic 5. Opakovaná dychová skúška ukázala o niečo nižšiu hodnotu a to 1,00 mg/l- 2, 08 promile alkoholu.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Policajti muža následne obmedzili na osobnej slobode a bol umiestnený do cely call of duty2 다운로드. Neminulo ho obvinenie z ohrozovania pod vplyvom návykovej látky. Za uvedený skutok je trestná sadzba v zmysle zákona trest odňatia slobody až na jeden rok 택시5 자막 다운로드.

-Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne/Foto: ilustračné – archív-

REKLAMA