Úvod Aktuality Kritické miesta sledujú nové kamery

Kritické miesta sledujú nové kamery

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Zničené fontány pred otvorením letnej kúpeľnej sezóny, niekoľko ráz posprejovaný Kolonádový most, čmáranice na plote Kúpaliska Eva, či na Dome umenia, ale i vyčíňanie vandalov na Lide, boli dôvody, pre ktoré poslanci mestského zastupiteľstva v lete pri zmene rozpočtu navýšili prostriedky na obstaranie kamier pre mestskú políciu o 24-tisíc eur 치외법권 다운로드. Po výbere dodávateľa aktuálne prebehla montáž nových kamier, ktoré majú pomôcť lepšie chrániť majetok a obyvateľov mesta.

Mestská polícia doteraz sledovala mesto prostredníctvom 45 kamier Download the anthem ringtones. Do dokončení aktuálneho rozšírenia ich je  vrátane kamier sledujúcich areál polície 57. Nové kamery pracovníci firmy ANTES Group z Trenčianskej Turnej, ktorá uspela v súťaži,  namontovali na Kolonádovom moste, pri hokejbalom ihrisku v parku v blízkosti Domu umenia, na Námestí slobody, za Kursalonom a na Lide 이프온리 자막 다운로드. Celkovo dodávka a montáž kamerových systémov, vytvorenie prenosových bodov a nastavenie kamerového systému stálo Mesto Piešťany 24 336 eur golden32 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Operátor stálej služby mestskej polície tak má momentálne signál z takmer 60-tich kamier, kde sleduje čo sa deje predovšetkým v lokalitách so  zvýšeným predpokladom páchania trestných činov a priestupkov www 드라마 다운로드.

Podľa vyjadrenia náčelníka Mestskej polície Piešťany Marcela Mihalika, kamery pomáhajú pri objasňovaní či zamedzení mnohých negatívnych činov 드래곤 길들이기 다운로드. „Sprejeri, ktorí postriekali múr Zberných surovín, rumunskí žobráci, skupina mladíkov, ktorá sa bicyklovala na novej ploche hokejbalového ihriska (nepoškodila ju ale ostali tam šmuhy), dopravná nehoda na Krajinskej ulici, či  traja páchatelia, ktorí ničili verejný a súkromný majetok v meste 얼티메이커 다운로드. Všetci boli zachytení na kamerovom systéme a následne zadržaní. Riešili sme i niekoľko prípadov priestupkov v doprave zachytených kamerovým systémom,“ vymenúva náčelník polície, kde všade bol kamerový systém užitočný v posledných pár týždňoch WonderBoy.

-th- Foto: -lt-, -th-

REKLAMA