Úvod Aktuality Ocenili osobnosti kraja, sú medzi nimi aj Piešťanci

Ocenili osobnosti kraja, sú medzi nimi aj Piešťanci

REKLAMA
Krojovaný Anna Bál 2020

Vo štvrtok 4. októbra boli udelené ocenenia  Trnavského samosprávneho kraja, ktoré získali  významné osobnosti a kolektívy 로지텍 마우스 소프트웨어 다운로드. Ceny sú udeľované za vynikajúce tvorivé výkony, významné výsledky vo vedeckej, technickej, umeleckej, športovej, publicistickej, verejnoprospešnej alebo inej činnosti subtitles for Game of Thrones Season 8 5. Medzi ocenenými boli aj traja Piešťanci – Magdaléna Rybáriková, Jaroslav Heler a Jozef Haring.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba

Návrhy na ocenenie mohla predkladať okrem odborných inštitúcií aj široká verejnosť Galaxy Note firmware. „Želám si, aby príklad ocenených bol spúšťačom pozitívnych zmien vo všetkých oblastiach života našej spoločnosti. Nech je táto udalosť bodom zlomu pre šírenie pozitívnej energie, skvelých výkonov a poctivej práce v celej našej župe,“ povedal Trnavský župan Jozef Viskupič game to survive the nuclear war.

Ocenení Piešťanci pôsobia v rôznych oblastiach. Jaroslav Heler je rybárom telom i dušou.  Je dlhoročným vedúcim Detského rybárskeho krúžku pri Základnej škole vo Veľkých Kostoľanoch a na Základnej škole Mojmírova Piešťany Froome2. V týchto krúžkov združuje deti z viacerých rybárskych organizácii trnavského kraja a patrí k najväčším usporiadateľom detských rybárskych pretekov pre deti na Slovensku 즐거운 인생 다운로드.

Tenistka Magdaléna Rybáriková mala v roku 2017 jednu zo svojich najlepších sezón. Vo Wimbledone to dotiahla do semifinále a sezónu končila na v rebríčku ITF na dvadsiatom mieste, čo je najlepšie postavenie v kariére 또 오해영 2회 다운로드. V deň odovzdávania ocenení oslávila tridsiate narodeniny. Pre športové povinnosti sa ho nemohla zúčastniť, tak ju zastúpila sestra.

Ocenenie získal aj MUDr 에버레스트 다운로드. Jozef Haring, PhD., ktorý je zástupcom riaditeľa pre liečebno-rehabilitačnú starostlivosť a štatutárnym zástupcom riaditeľa Inštitútu fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie Univerzity Cyrila a Metoda 퀵타임 플레이어 다운로드. MUDr. J. Haring sa okrem výchovy študentov venuje aj vlastnej praxi v neurologickej ambulancii v Piešťanoch.


-th- Foto: TTSK

REKLAMA