Úvod Aktuality Piešťany majú prvé slovenské bezbariérové miesto pre imobilných rybárov

Piešťany majú prvé slovenské bezbariérové miesto pre imobilných rybárov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Jaroslav Heler a Branislav Jakubec

Imobilní rybári dostali v Piešťanoch predvianočný darček v podobe zrejme prvého slovenského bezbariérového rybárskeho miesta 앱 인벤터 다운로드. Vybudovali ho pri Sĺňave v areáli Združenia priaznivcov športového rybolovu neďaleko prístavu v Ratnovciach.

Prístup až k vode je bezbariérový označený fosforeskujúcou farbou, takže bude viditeľný aj v noci 웨이보 동영상 다운로드. Na okraji plochy pre imobilných rybárov pribudne ešte ochranné zábradlie pre absolútnu bezpečnosť telesne znevýhodnených priaznivcov rybolovu Download the 200-character manuscript.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Priestor je určený pre mladých i starších imobilných rybárov, ktorí sa môžu ozvať na email druženia zpsrpiestany@gmail.com, alebo priamo iniciátorovi Jaroslavovi  Helerovi na číslo 0905640287 아이콘 이리오너라 다운로드. Práve ten pri príležitosti sprístupnenia rybárskeho miesta pre vozíčkarov vyspovedal slovenského paralympionika Branislava Jakubca, ktorý sa venuje rybolovu i „fotolovu“ mulan subtitles.

„Nádherná príroda, krásne prostredie, ale hlavne na čo by som chcel poukázať  je to, že toto miesto je ako prvé a jedinečné tohto druhu na Slovensku jeho plnou bezbariérovosťou a to všetko vďaka Jarovi Helerovi Eclipse font. Klobúk dolu a jedno veľké ďakujem za nás všetkých ZŤP,“ okomentoval novinku B. Jakubec.

Združenie priaznivcov športového rybolovu je nezisková organizácia ľudí, ktorí sa usilujú o zlepšenie zdravotného stavu obyvateľstva hlavne u mladých ľudí Three Kingdoms 9 pk. Propaguje a organizuje športovú činnosť v oblasti rybárstva, rozširuje vedomosti a zručnosti detí a zlepšuje ochranu životného prostredia. Predmetom aktivít združenia je vzdelávacia, propagačná, športová, i kultúrnospoločenská činnosť na miestnej, celoštátnej a cezhraničnej úrovni Kang Ho-jung. Rovnako aktívna pomoc prírode a ochrana životného prostredia, pričom jeho snahou je tiež umožniť športový rybolov aj deťom zo sociálne slabších rodín.

Branislav Jakubec

-inf- Zdroj a foto: Združenie priaznivcov športového rybolovu

 

REKLAMA