Úvod Aktuality Obyvatelia sa sťažujú na kvalitu vody, podľa vodární je v poriadku

Obyvatelia sa sťažujú na kvalitu vody, podľa vodární je v poriadku

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Našu redakciu kontaktoval v nedeľu 11. februára čitateľ, ktorý nás upozornil na zhoršenú kvalitu vody v oblasti vodojemu Moravany nad Váhom Sidia. Podľa informácií, ktoré nám poskytol, sa problém týka blízkeho Veľkého Orvišťa a sťažnosti prichádzajú od mnohých domácností aj v Piešťanoch with Tawa on Monday. Z kohútikov dotknutých obyvateľov tečie zakalená voda, ktorá vyzerá na pohľad nevyhovujúco. Podľa stanoviska Trnavskej vodárenskej spoločnosti na jej webových stránkach je kvalita v poriadku a z dôvodu odstraňovania porúch sa zhoršili len jej senzorické vlastnosti 애니팡 게임 다운로드. TAVOS neodporúča momentálne prať svetlú bielizeň.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Predvčerom som si všimol, že nám tiekla z vodovodu čierna voda 쿠티비 다운로드. Prali sme v tom prádlo, robili sebe a deťom piť a jesť. Včera ku mne prišla informácia o tom, že pripojili druhý prívod a myslel som, že úspešne, nakoľko večer išla voda čistá Download ChaosChild. Dnes ráno som išiel do kúpeľne a znova to isté. Volal som teda do vodární a tam mi oznámili, že je to veľká porucha na výplachu z čerpačky Orvište na moravanský vodojem,“ opísal problém náš čitateľ 사커스피리츠 다운로드.

Problémy s vodou sú od piatku aj v Piešťanoch. Obyvatelia zaznamenali v piatok úplne čiernu vodu na sídlisku A. Trajan, na Juhu i na A. Hlinku 워너원고 제로베이스 다운로드. Podľa vyjadrení ľudí zo sídliska Juh sa kvalita postupne zlepšuje.

„Z dôvodu odstraňovania viacerých porúch na vodovodnej sieti a realizácie nevyhnutných technických opatrení s cieľom zabezpečiť nepretržité zásobovanie obyvateľstva mesta Piešťany pitnou vodou, došlo k zhoršeniu senzorických vlastností vody – ku zákalu, ktorý však nemá vplyv na jej kvalitu, voda je naďalej vhodná na pitné účely 8 miles download. Za uvedené sa spotrebiteľom ospravedlňujeme. V súčasnej situácii odporúčame neprať svetlú bielizeň,“ informovala na svojich webových stránkach v piatok 9 Windows 7 ServicePack 1. februára Trnavská vodárenská spoločnosť.

Náš čitateľ uviedol, že poruchy síce chápe, ale nerozumie prečo neboli ľudia dostatočne informovaní, hlavne keď sa jedná o problémy takéhoto rozsahu a o množstvo domácností, ktorých sa dotýkajú Download the descent icon. Tiež je podľa neho zarážajúce prečo nebol poskytnutý náhradný zdroj pitnej vody a pracovníci vodární nezabezpečili náhradu do 24 hodín, nakoľko odstránenie nedostatkov by malo byť realizované až v pondelok. O stanovisko k celej veci sme už požiadali Trnavskú vodárenskú spoločnosť a článok o zaslané informácie doplníme.

cof

-red/Zdroj: čitateľ, Trnavská vodárenská spoločnosť/Foto: čitateľ, jjf(aktualizované)-

REKLAMA