Úvod Aktuality Obyvatelia sa obávajú kolón pri novom Lídli

Obyvatelia sa obávajú kolón pri novom Lídli

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dopravná situácia v Piešťanoch bola v poslednom období značne komplikovaná v súvislosti s výstavbu svetelného semaforu pri novovznikajúcej predajni Lidl na Bratislavskej ulici Cherry Master 1991 download. Jednosmerná premávka zapríčiňovala kolóny dlhé od pumpy Slovnaft až po reštauráciu Vinohrad. Cesta je momentálne priechodná, ale semafor ešte nie je uvedený do prevádzky a viacerí čitatelia vyjadrili svoje obavy z kolapsu dopravy a tvorby kolón v tomto úseku Story Box Bible. Podobných problémových miest v meste je však viac.

20151007_162212_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Úsek Bratislavskej ulice bol nadmerne zaťažený najmä v čase dokončovania semaforov, kedy bola doprava možná len v jednosmernej prevádzke a riadená svetelnou signalizáciou.  Keď z chodníka pri novej križovatke vznikla bezbariérová betónová rampa, ktorá umožní chodcom dostať sa na úroveň vozovky a prejsť cez priechod pre chodcov k predajni Lidl, viacerí obyvatelia vyjadrili obavy z kolón 헤르미온느 다운로드.

Ďalším predimenzovaným miestom je Brezová a Komenského ulica v čase rannej špičky, kedy privážajú rodičia deti do školy. Ulice sú preplnené vozidlami a ťažko priechodné Photoshop cs5 uninstalled download. Tento úsek navyše v poslednom čase používali vodiči snažiaci sa vyhnúť preplnenej Bratislavskej ulici, čo dopravu ešte viac skomplikovalo.

IMG_1829_resizeJeden z obyvateľov mesta napríklad v stredu zaregistroval v kolóne hasičské vozidlo, v úseku smerom na Drahovce, ktoré uviazlo na viac ako 5 minút I can't find my house download. V prípadoch ohrozenia života, kedy rozhodujú minúty by takéto meškanie mohlo mať fatálne následky. „Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Piešťanoch nemá doposiaľ s uvedenou križovatkou žiadne negatívne skúsenosti, ktoré by ovplyvňovali výkon zásahovej činnosti,“ uviedol v stanovisku riaditeľ Hasičského a záchranného zboru v Piešťanoch, Peter Galbo 경희대학교 소프트웨어 다운로드.

20151007_162028_resize_resize_resize

„Krajský dopravný inšpektorát preštudoval celú projektovú dokumentáciu a podával stanoviská k jej jednotlivým častiam Smart Editor 3.0. Vo vydanom stavebnom povolení je presne upravené riešenie dopravného napojenia. Koncom minulého týždňa sa pri budovaní jazdného pruhu tvorili kolóny, avšak od pondelka už tieto problémy neevidujeme,“ reagovala na otázku ohľadom situácie na Bratislavskej ulici Martina Kredatusová – vedúca oddelenia komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trnave free photos.

IMG_1868_resize

Podľa stanoviska Tlačového odboru Kancelárie ministra vnútra by sa dalo predísť dopravným problémom, ak bude cestná svetelná signalizácia skoordinovaná s vedľajšou križovatkou 보배드림 다운로드.

Doprava v čase popoludňajšej špičky však viazne aj v iných častiach mesta. Napríklad pri kruhovom objazde na Krajinskej ulici pred mostom smerujúcim na Banku 스케치업 다운로드. Včera okolo 16:00 sme v kolóne napočítali viac ako 40 vozidiel. Problémovým je v čase špičky aj výjazd z Komenského na Krajinskú ulicu a tiež prejazd Rastislavovej ulice.

-lt-

REKLAMA