Úvod Aktuality Na pripomienky k prímestskej doprave zostáva už iba pár hodín

Na pripomienky k prímestskej doprave zostáva už iba pár hodín

REKLAMA

Trnavský kraj od 1. októbra zverejnil na svojej web stránke návrhy nových cestovných poriadkov troch spoločností, zabezpečujúcich prímestskú autobusovú dopravu 시를 잊은 그대에게 다운로드. Nové cestovné poriadky začnú platiť od 13. decembra tohto roku do 10.12. 2016. Pripomienky môžu obce a mestá poslať už len do zajtra – 15 Genuine for Windows 7. októbra.

Zástupcovia kraja oznámili túto možnosť obciam a mestám ešte koncom septembra. Fyzické alebo právnické osoby môžu svoje pripomienky zaslať priamo kraju alebo prostredníctvom príslušného mestského či obecného úradu 창조의 법칙 다운로드. Podľa vyjadrenia vedúcej odboru dopravnej politiky TTSK Alexandry Silberhorn v liste, ktorý dostali zástupcovia samospráv v kraji, by mali obce a mestá dôkladne zvážiť svoje požiadavky, pretože každá linka zabezpečuje dopravné spojenie z viacerých obcí 트위치 동영상 다운로드. Výsledkom by tak malo byť ich zosúladenie a spoločná formulácia. Protichodné požiadavky nemôžu byť do nového poriadku zapracované.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Podobný postup sa týka aj zavedenia nového spoja, na ktorom by sa mali obce nielen zhodnúť, ale sa aj podieľať na jeho spolufinancovaní 엠씨더맥스 전집 다운로드. Kraj tiež požaduje, aby vedenie samospráv identifikovalo spoločne s občanmi, ktoré spoje sú neefektívne a je možné ich zrušiť.

Pripomienky po uvedenom termíne nebudú akceptovať 이누야샤 완결편 게임 다운로드. Po 15. októbri kraj zvolá pracovné rokovanie zástupcov obcí a miest za účasti dopravcov tak, aby cestovné poriadky začali platiť od polovice decembra Mamma Mia1 download.

 

autobus

NÁVRH nových cestovných poriadkov prímestskej autobusovej dopravy na obdobie platnosti od 13.12.2015 do 10.12.2016 Sandol Gothic download.

Návrh cestovných poriadkov slúži len na predkladanie požiadaviek a pripomienok na jeho zmenu. Požiadavky je možné predložiť do 15.10.2015 príslušnému dopravcovi (viď vyššie uvedený oznam MÚ a OcÚ) a TTSK buď:

  1. a) e-mailom na: magda@trnava-vuc.sk

alebo

  1. b) písomne na: Trnavský samosprávny kraj, Odbor dopravnej politiky, Starohájska 10, 917 01 Trnava

Návrh CP SAD Trnava

Návrh CP SAD D.Streda

Návrh CP SKAND Skalica

Cestovné poriadky platné od 14.12.2014 do 12.12.2015:

Cestovný poriadok spoločnosti SAD Trnava

Cestovný poriadok spoločnosti SAD Dunajská Streda 

Cestovný poriadok spoločnosti Skand Skalica

-red, zdroj: www.trnava-vuc.sk, www.piestany.sk, foto: archív PNKy,

 

 

REKLAMA