Úvod Aktuality Zachytilo ho auto a prešiel nákladiak

Zachytilo ho auto a prešiel nákladiak

REKLAMA
Anna bal 2021

Chodca, ktorý prechádzal po ceste tretej triedy z Maduníc do Leopoldova, včera zachytilo osobné auto tak, že spadol do protismeru, kde ho zrazil nákladiak like fate you love. K nehode „dopomohla“ aj znížená viditeľnosť,a tiež to, že muž nemal na sebe žiadne reflexné prvky. Včerajšok bol posledným dňom  aj pre mladú vodičku, ktorá zahynula pri zrážke dvoch BMW-čiek na ceste v Trnavskom kraji 우라라 미로첩 다운로드.

Hyundai„Trnavskí dopravní policajti vyšetrujú smrteľnú dopravnú nehodu, pri ktorej zomrel 37-ročný chodec zo Senice,“ uvádza krajská policajná hovorkyňa M 사무라이 쇼다운 5 스페셜 다운로드. Kredatusová. Keď Hyundai Getz s 50-ročným vodičom z Trnavy prechádzal po ceste tretej triedy v smere od Maduníc na Leopoldov, pravdepodobne ľavou prednou časťou svojho auta zrazil chodca, ktorý kráčal po vozovke bez reflexných prvkov soil too. „V dôsledku nárazu spadol chodec do protismernej časti cesty.“ Po nej práve viedol  Renault  Midlum 52-ročný vodič. Zrážke nákladného  auta s chodcom už nestihol zabrániť Puyopuyo mp3. „Dychové skúšky na alkohol boli u oboch vodičov negatívne. Polícia aj v tomto prípade začala trestné stíhanie pre usmrtenie,“ pokračuje správa polície What abouting.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Ďalšia nehoda so smrteľnými následkami v Trnavskom kraji sa včera stala aj medzi Matúškovom a Dolnými Salibami (okres Galanta), kde sa zrazili dve BMW-čka Wow background download. Vodička z Kráľovho Brodu pri prejazde pravotočivou zákrutou dostala šmyk, prešla do protismeru, kde sa zrazila s oproti idúcim BMW X3. „V dôsledku zrážky skončili obe autá mimo cesty rainbow songs. 31-ročná vodička utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla. 60-ročný vodič BMW X3 z Horných Salíb utrpel ťažké zranenia,“ znie vyjadrenie hovorkyne gta san andreas 다운로드.

BMW1Polícia pripomína vodičom, že sú povinní nielen dodržiavať maximálnu povolenú rýchlosť, ale prispôsobiť svoju jazdu poveternostným podmienkam, stavu vozovky a tiež svojim schopnostiam 리버스월드 다운로드. Mali by si uvedomiť, že počasie sa môže zmeniť veľmi rýchlo a na tieto zmeny treba včas reagovať, najmä znížením rýchlosti a dodržiavaním bezpečných vzdialeností od vozidiel idúcich vpredu. Rátať treba s tým, že vo vyjazdených koľajach môže stojaca voda, najmä v zákrutách, spôsobiť šmyk a tomu sa dá predísť len prispôsobením rýchlosti.

chodec1Pre chodcov a cyklistov v tomto období, viac ako inokedy, platí, že byť videný, môže znamenať zachrániť si život. Reflexné prvky by už mali byť samozrejmosťou, pretože chodca pohybujúceho sa po ceste v tmavom oblečení, je veľmi ťažké vidieť, navyše viditeľnosť môže byť znížená aj hmlou alebo dažďom.

Zároveň policajti upozorňujú, že na jazdu by sa mal každý vodič stopercentne sústrediť, sledovať okolie, byť tolerantný a nepreceňovať svoje schopnosti.

BMWZdroj: KRPZ

 

 

 

 

REKLAMA