Úvod Aktuality Nočná búrka poriadne zamestnala hasičov. Na Banke strom privalil autobus

Nočná búrka poriadne zamestnala hasičov. Na Banke strom privalil autobus

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pri nočnej búrke, ktorá sa prehnala západným Slovenskom a neobišla ani Piešťany a okolie mali hasiči plné ruky práce. Najviac zásahov mali hasiči v Galante, keď museli riešiť až 14 prípadov Java ftp file download. Hasiči v piešťanskom okrese riešili ráno ah situáciu so stromom, ktorý spadol na autobus v obci Banka.

„Príslušníci Hasičského a záchranného zboru v Trnavskom kraji zasahovali v priebehu dňa 07 명상 음악 mp3 다운로드. 08. 2019 v súvislosti s búrkovou činnosťou a poveternostnou situáciou celkom 28- krát. Príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Galante zasahovali spolu 14-krát (z hasičských staníc v Galante a Seredi),“ informoval Martin Krajčovič z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave 알뷰어 다운로드. Hasiči z Piešťan a z Hlohovca museli riešiť podľa jeho slov štyri udalosti.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Išlo o odstraňovanie spadnutých stromov z budov, motorových vozidiel, cestných a miestnych komunikácií 클리앙 윈도우10 다운로드. Celkom zasahovalo 102 príslušníkov Hasičského a záchranného zboru kraja a bolo nasadených 34 ks hasičskej techniky.

Pomáhali aj dobrovoľní hasiči zasahovali z Moravian nad Váhom, Veľkého Orvišťa, Banky a Vrbového. 

Ráno riešili piešťanskí hasiči udalosť v obci Banka 죠죠 슈퍼 파이트 다운로드. Pri búrke tu na Odborárskej ulici v rekreačnej zóne spadol strom na autobus. Profesionálnym hasičom pri jeho odstraňovaní pomáhali aj členovia dobrovoľného hasičského zboru z obce Banka Emergency Contact Network form. Dobrovoľní hasiči z Banky ráno odstraňovali tiež spadnutý strom na konci Dominovej aleje, pri technických objektoch Slovenských liečebných kúpeľov 유오기 다운로드.

-th- Foto: Obec Banka/vv

REKLAMA