Úvod Aktuality Nočná búrka poriadne zamestnala hasičov. Na Banke strom privalil autobus

Nočná búrka poriadne zamestnala hasičov. Na Banke strom privalil autobus

Pri nočnej búrke, ktorá sa prehnala západným Slovenskom a neobišla ani Piešťany a okolie mali hasiči plné ruky práce. Najviac zásahov mali hasiči v Galante, keď museli riešiť až 14 prípadov Java ftp file download. Hasiči v piešťanskom okrese riešili ráno ah situáciu so stromom, ktorý spadol na autobus v obci Banka.

„Príslušníci Hasičského a záchranného zboru v Trnavskom kraji zasahovali v priebehu dňa 07 명상 음악 mp3 다운로드. 08. 2019 v súvislosti s búrkovou činnosťou a poveternostnou situáciou celkom 28- krát. Príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Galante zasahovali spolu 14-krát (z hasičských staníc v Galante a Seredi),“ informoval Martin Krajčovič z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave 알뷰어 다운로드. Hasiči z Piešťan a z Hlohovca museli riešiť podľa jeho slov štyri udalosti.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Išlo o odstraňovanie spadnutých stromov z budov, motorových vozidiel, cestných a miestnych komunikácií 클리앙 윈도우10 다운로드. Celkom zasahovalo 102 príslušníkov Hasičského a záchranného zboru kraja a bolo nasadených 34 ks hasičskej techniky.

Pomáhali aj dobrovoľní hasiči zasahovali z Moravian nad Váhom, Veľkého Orvišťa, Banky a Vrbového. 

Ráno riešili piešťanskí hasiči udalosť v obci Banka 죠죠 슈퍼 파이트 다운로드. Pri búrke tu na Odborárskej ulici v rekreačnej zóne spadol strom na autobus. Profesionálnym hasičom pri jeho odstraňovaní pomáhali aj členovia dobrovoľného hasičského zboru z obce Banka Emergency Contact Network form. Dobrovoľní hasiči z Banky ráno odstraňovali tiež spadnutý strom na konci Dominovej aleje, pri technických objektoch Slovenských liečebných kúpeľov 유오기 다운로드.

-th- Foto: Obec Banka/vv

REKLAMA