Úvod Aktuality Noc svetiel tento rok aj s úchvatnou svetelnou šou

Noc svetiel tento rok aj s úchvatnou svetelnou šou

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Po minuloročnom úspechu Noci svetiel organizátorky z Materského centra Úsmev pripravujú na tohtoročný 10. október ešte väčší zážitok 아이언맨 3 자막 다운로드. Podobne ako vlani je na programe lampiónový sprievod, tvorivé dielne, hudobné vystúpenie, avšak tešiť sa môžete aj na špeciálnu svetelnú UV šou v podaní skupiny Argolla hosts 파일 다운로드. Na záver lampiónového sprievodu sa môžete tešiť uprostred mestského parku na ohňovú šou zakončenú pyroefektami.

02Podujatie začne podvečer o 18:30 h v Hudobnom pavilóne v Mestskom parku a na terase Kursalonu 3ds max 2015 다운로드. Deti sa budú môcť najskôr zabaviť na tvorivých dielňach a vyrobiť si umelecké dielka s jesennou tematikou. Po zotmení sa na pódiu hudobného pavilónu po prvý raz predvedú umelci zo súboru Argolla Hangul 2017 Free Installation - Download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Skupina Argolla sa špecializuje na  tanečno – akrobatické show a jedinečné artistické programy minecraft 1.14.4. V Piešťanoch v prvej časti vystúpenia sa môžete tešiť na svetelnú UV show a umelci predvedú akrobaciu s kockou a na kruhu cyr wheel. O úžasné zrakové vnemy sa postarajú taktiež tanečníčky so svetelným naradím Sims 4 Hair.

Po tomto vystúpení bude podobne ako vlani  nasledovať lampiónový sprievod k fontáne uprostred parku. Cesta bude opäť zaujímavo vyzdobená Free spss Hangul edition. Že ste zvedaví, vydržte a nechajte sa prekvapiť.
DSC_0701[1]

DSC_0772[1]

Na záver, potom ako celý sprievod dorazí za fontánu, predvedú tanečníci ešte ohňovú šou zakončenú nápaditými pyroefektami 웹윤고딕 130 다운로드.

01

Tešiť sa je na čo a organizátori pre vás pripravujú ešte ďalšie zaujímavosti, o ktorých vás budú priebežne informovať movie Lion.

Podujatie sa koná vďaka podpore partnerov, ktorými sú spoločnosť Magna Energia, Mesto Piešťany, MsKS Piešťany, OZ Pomoc ohrozenému dieťaťu, OZ Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany, Plantex a Slovenskej chránenej dielni right base. Podujatie mediálne podporili pnky.sk, zpiestan.sk, Piešťanský týždeň.

TS Foto: mp a www.argolla.sk

REKLAMA