Úvod Aktuality Nezamestnaní pomáhajú v protipovodňových aktivitách

Nezamestnaní pomáhajú v protipovodňových aktivitách

Čistenie brehov Váhu, Dubovej a orezávanie náletových drevín. To bude náplňou práce skupiny nezamestnaných, ktorým poskytne na najbližší polrok zamestnanie úrad práce a radnica v spolupráci so Slovenským vodohospodárskym podnikom Download the coward pedal 2.

„Títo ľudia čistia brehy tokov a orezávajú náletové dreviny, prípadne v miestach kde je poškodené vydláždenie tokov, budú pracovať na jeho oprave 묵향 31 txt 다운로드. Celkovo máme v Piešťanoch a v okolitých obciach zapojených už takmer 60 ľudí. Ešte budeme rokovať s úradom práce a mestským úradom v Novom meste nad Váhom, kde by mohli pribudnúť ďalší pracovníci,“ povedal riaditeľ Správy povodia stredného Váhu Milan Koščál Terraria Mobile.
Na základe zákona o ochrane pred povodňami sú mestá a obce prijímateľom príspevku na podporu zamestnanosti. V Piešťanoch bude osem ľudí až do konca septembra pod vedením pracovníka Povodia Váhu pracovať na protipovodňových aktivitách Sunflower of Detective Conan Flame. Po minuloročných záplavách, ktoré zasiahli niektoré časti Slovenska, je to jedno z preventívnych opatrení. Ich mzdy v hodnote dvojnásobku životného minima bude z veľkej časti (95%) hradiť štát, ostatné doplatia vodohospodári nvda.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

Autor: mac  Foto: Tomáš Hudcovič – hugophoto

REKLAMA

REKLAMA