Úvod Aktuality Nemocnicu včera navštívili netradiční doktori

Nemocnicu včera navštívili netradiční doktori

REKLAMA

Piešťanská Nemocnica Alexandra Wintera zažila včera 8. decembra návštevu netradičnej dvojice lekárov s červenými nosmi. Klauni doktor Trúbka a sestrička Šťastná urobili sústredenú vizitu po izbách detských pacientov, kde vo veľkých dávkach rozdávali radosť, dobrú náladu a smiech utorrent Hangul edition. Terapia v mnohých prípadoch zabrala a aj vážne diagnózy ako zakusnutie do paplónu či parádna tetka boli bez problémov vyliečené. Návšteva bola síce plná improvizovaného humoru, ale do nemocnice priniesla dvojica klaunov hlavne úžasnú vzpruhu i psychickú podporu pre chorých a aj personál Super Bunnyman.

IMG_4741_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Hlavným poslaním občianskeho združenia Červený Nos Clowndoctors je pomáhať psychickému stavu hospitalizovaných detí, geriatrických pacientov a seniorov Helix Jump. Humor a smiech, ktorí so sebou títo doktori prinášajú dokáže v nemocničnom prostredí pomôcť k zlepšeniu zdravotného stavu. Na Slovensku momentálne pôsobí 54 zdravotných klaunov a klauniek, ktorí pravidelne navštevujú 38 nemocníc až 160 krát za mesiac More than 2 gigsed. Jedným z veľmi skúsených doktorov je aj pán Trúbka, ktorý pochádza priamo z Piešťan a možno ho poznáte skôr pod menom Boris Bačik.

IMG_4866_resize

„Smiech a humor je pre mňa dôležitý, pretože ním viem pomôcť Camera raw 9.1.1. V nemocnici vieme vytvoriť skvelú atmosféru, ktorá tam zostáva aj dlho po tom čo z nej odídeme a ľudia sa tak dokážu odreagovať od svojich problémov liveleak video. Vďaka dobrej nálade, ktorú prinášame pacienti neupriamujú na svoju chorobu a problémy toľko pozornosti, čo určite zlepší ich psychiku a aj zdravotný stav microsoft office word 2007. Tým, že pomáhame a prinášame radosť, dostávame naspäť od ľudí neskutočne dobrú energiu a ten pocit dokáže človeka úžasne napĺňať,“ povedal doktor Trúbka – Boris Bačik 스타트 메뉴 8 다운로드.

IMG_4813_resize

V súčasnosti sú profesionálni zdravotní klauni považovaní za účinnú súčasť liečebného procesu na detských oddeleniach nemocníc vo svete a vo väčšine vyspelých európskych krajín – napríklad v Rakúsku, Nemecku, Holandsku, Dánsku, Belgicku, Taliansku, Českej republike, Slovinsku, Maďarsku a na Slovensku 폴라익스프레스 다운로드.

-lt-

REKLAMA