Úvod Aktuality Nájde iniciatíva ešte „sedem statočných“ ?

Nájde iniciatíva ešte „sedem statočných“ ?

REKLAMA
Esesko

Téma Parlamentných volieb 2016 rezonuje Slovenskom aj viac ako týždeň po takmer kompletnom dopočítaní hlasov. Zákulisné rokovania i snaha o zostavenie vlády víťaznou stranou Smer – SD naberá na obrátkach a jej vznik sa javí čoraz reálnejší 아롱체 다운로드. Lídri strán Most – Híd a Sieť niekoľkokrát po sebe zmenili svoj postoj, týkajúci sa spolupráce s kabinetom Roberta Fica a ich predvolebné vyhlásenia už neplatia 100세 인생 다운로드. Veľká skupina ich voličov aj časť poslancov z ich klubov sa tak cíti podvedená a na protest voči jednaniam vznikli hneď dve iniciatívy. Prvá zbiera podpisy pod názvom #NieVMojomMene, ďalšia nesie názov 10 slušných ľudí Windows 10 English Language Pack. Druhá menovaná vyzbierala počas jedného dňa viac ako 17 000 podpisov a ďalší signatári neustále pribúdajú. 

slušní

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Stačí presvedčiť 10 poslancov a vláda SMERu nebude Samsung genuine firmware download. Presvedčiť ich môžeme len my. Spoločne. Smer a SNS majú teraz 64 mandátov a na získanie väčšiny im chýba ešte 12 poslancov. Most-Híd a Sieť majú spoločne 21 mandátov. Ak sa v týchto stranách nájde 10 slušných ľudí, tretia vláda Smeru sa nebude konať. Ukážme, že nám to nie je jedno Steam downloads around the world! Voliči pravicových strán, špeciálne strany Most-Híd a Sieť, oslovte svojich poslancov a dajte im vedieť, že nám na našej krajine záleží 나는 부정한다 다운로드. Pokiaľ je ešte čas. Traja slušní ľudia sa už našli!“ vyzýva iniciatíva 10 slušných ľudí.

Poslanecký klub strany Sieť sa v uplynulých dňoch rozhodla opustiť hneď trojica poslancov, medzi ktorými sú Miroslav Beblavý, Katarína Macháčková a Simona Petrík files from the Android web. Ak sa iniciatíve podarí získať dostatočný počet podpisov, mohli by sa k nim pod tlakom verejnosti pridať aj ďalší. V prípade, že by sa z klubov Sieť, Most – Híd alebo SNS našlo ďalších 7 poslancov, ktorí nepôjdu do spolupráce so Smerom, nová vláda by vznikla len veľmi ťažko Free download of BearMix.

„Lebo potrebujeme nájsť a potrestať ľudí, ktorí nás a naše deti oberajú o lepšie Slovensko. A to sa nedá, ak pri moci bude strana, počas ktorej sa za preukázateľné plytvanie verejnými zdrojmi iba presúvali zodpovední ľudia na iné „fleky“, a podozrivé zmluvy ostali naďalej v platnosti. Lebo potrebujeme sfunkčniť súdnictvo a to sa nedá so stranou, ktorá na ústavného sudcu navrhne notára. Lebo potrebujeme zlepšiť a zreformovať školstvo a to sa nedá so stranou, ktorá po štyroch rokoch svojej vlády odkázala protestujúcich učiteľov na ďalšiu vládu. Lebo potrebujeme zlepšiť a sfunkčniť naše zdravotvníctvo a to sa nedá s vládou, ktorá sa na protestujúce zdravotné sestry nielen vykašle, ale navyše na ne ešte podá trestné oznámenie wet air line. Potom, čo sama ohrozila poskytovanie zdravotnej starostlivosti. Lebo zisky nesystémových a extrémistických strán jasne ukazujú na frustráciu z aktuálnej politickej situácie a po ďalšej prípadnej vlády Smeru to bude len horšie,“ znejú niektoré dôvody prečo by nemala vláda vzniknúť v zložení Smer – SD, SNS, Most – Híd a Sieť na stránkach iniciatívy Download the app again.

Podpisy zbiera aj iniciatíva #NieVMojomMene, ktorá oslovuje najmä voličov či bývalých sympatizantov strany #Sieť, ale sú medzi nimi aj voliči Mostu – Híd. Podpismi dávajú ľudia najavo, že hovoria NIE koalícii so Smerom SD.  FB stránka iniciatívy za pár dní dostala už viac 10 tisíc „lajkov“ a za 8 hodín nazbierali 11 tisíc podpisov.

-lt/Foto: archív, facebook-

REKLAMA