Úvod Aktuality Na Trajane horeli unimobunky na parkovisku pri obchodnom dome

Na Trajane horeli unimobunky na parkovisku pri obchodnom dome

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na parkovisku pri obchodnom dome na sídlisku A. Trajan horeli v pondelok 19. júla unimobunky. Hasiči prijali oznámenie o požiari na tiesňovú linku o pol piatej popoludní 일곱개의 대죄 1기 다운로드.

„Zásah jednotky bol sťažený násilným vniknutím do horiaceho objektu 프로듀스101 보름달 다운로드. Na likvidáciu plameňov boli použité dva vysokotlakové prúdy. Po uhasení požiaru a úplnom odvetraní silne zadymeného priestoru, bol zasahujúcimi príslušníkmi vykonaný záverečný prieskum pomocou termokamery, ktorý potvrdil úplne uhasenie požiaru,“ informovala Lena Košťálová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave os x 10 6.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Unimobunka sa nachádzala mimo ďalších objektov, či zaparkovaných vozidiel, preto nehrozilo ďalšie šírenie požiaru do iných priestorov 동경표류일기 다운로드. Príčina vzniku požiaru je v súčasnej dobe v štádiu vyšetrovania. Pri udalosti neprišlo k žiadnemu zraneniu. Výška vzniknutej škody bola odhadnutá sa hodnotu 500 eur Sunnyside downloads. Hasičom sa podarilo uchrániť majetok v sume 3 000 eur.


TS KR HaZZ v Trnave

REKLAMA