Úvod Aktuality Na Slovensku sa nebudú môcť konať hromadné podujatia, rúška treba nosiť aj...

Na Slovensku sa nebudú môcť konať hromadné podujatia, rúška treba nosiť aj vonku

REKLAMA

Ústredný krízový štáb v nedeľu sprísnil doteraz platné protiepidemické opatrenia. Ide o reakciu na rekordný nárast nových prípadov ochorenia Covid-19 항아리 게임 무료 다운로드. Za piatok ich na Slovensku zaznamenali 1 887.

Stredné školy prechádzajú na dištančnú formu vyučovania už od pondelka 12. októbra Download the communication program. Ďalšie opatrenia začnú platiť vo štvrtok 15. októbra. Jedným z nich je aj zákaz zhromažďovania, ktorý musí ešte prerokovať vláda.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Po novom bude musieť mať každý prekryté horné dýchacie cesty aj v exteriéri If only download. Rúška nemusia nosiť deti do roch rokov a ľudia so zdravotnými problémami, ktoré presne vymedzuje opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR Download 13 versions of Team Viewer.

Reštaurácie a kaviarne budú od 15. októbra ponúkať jedlá a nápoje iba na terasách alebo si ich zákazníci odtiaľ odnesú zabalené so sebou kmplayer codec.

Nesmú sa tiež konať žiadne hromadné podujatia – koncerty, divadelné predstavenia, filmové projekcie ani omše. Výnimkou sú iba krsty, sobáše a pohreby. Pokračovať taktiež môžu najvyššie súťaže vo futbale, hokeji, volejbale, hádzanej a basketbale, ale bez divákov.

Uzatvorené budú fitness a wellness centrá, ale aj kúpaliská, akvaparky a sauny.

Počet osôb v nákupných centrách a obchodoch bude obmedzený na 15 metrov štvorcových pre jedného človeka.

Seniori nad 65 rokov budú mať opäť hodiny vyhradené na nákupy v potravinách a drogériách (09.00 – 11.00 h).

Text: Martin Palkovič Grafika: Ministerstvo zdravotníctva SR

REKLAMA