Úvod Aktuality Na autobusovej stanici pribudne 80 parkovacích miest

Na autobusovej stanici pribudne 80 parkovacích miest

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hlavným cieľom rekonštrukcie autobusovej stanice je modernizácia priestoru, zatraktívnenie predstaničného priestoru a tým zlepšenie kultúry cestujúcej verejnosti Shindoriko Printer Driver.

Verejnosti bude poskytnuté do užívania moderné občianske vybavenie, ktoré zahŕňa napr. čakáreň pre cestujúcich s wi-fi pripojením, dva stánky s rýchlym občerstvením, toalety alebo aj vonkajší verejný priestor s lavičkami v príjemnom prostredí plného zelene League of Legends pbe. Cestujúci na autobusovej stanici nájdu moderné informačné panely s online časmi odchodov a príchodov jednotlivých spojov ako aj množstvo bicyklových státí, ktoré budú pod nepretržitým kamerovým dozorom Goodnote Gullible Download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Súčasťou modernizácie autobusovej stanice bolo aj odstránenie betónového oplotenia, ktoré oddeľovalo staničný priestor od okolia. Zbúraním oplotenia, odstránením reklamných pútačov a vysadením zelene sa predstaničný priestor zatraktívni, zjednotí a vzájomne prepojí so vstupom do mesta WinIng Eleven 2018 Download.

Súčasťou rekonštrukcie a modernizácie autobusovej stanice v Piešťanoch je tiež výmena všetkých spevnených plôch a renovácia prístreškov na nástupištiach json-simple-1.1.jar.

Plynule s ukončovaním prác na rekonštrukcii autobusovej stanice plánuje investor začať s výstavbou nového parkoviska s viac ako 80 parkovacími miestami tak, aby verejnosť mala zabezpečený komfortný presun z osobnej dopravy (auto, bicykel) na autobusovú či vlakovú verejnú dopravu.

Predpokladané ukončenie stavebných prác na autobusovej stanici je do 15. marca 2021, pričom uvedený termín ešte môže ovplyvniť počasie.

Zdroj: piestany.sk Vizualizácie: facebook.com/Mesto Piestany

REKLAMA