Úvod Aktuality Na aké projekty pôjdu peniaze môžete rozhodnúť aj vy

Na aké projekty pôjdu peniaze môžete rozhodnúť aj vy

REKLAMA
HA PN

Rozhodovanie o projektoch Participatívneho rozpočtu Trnavskej župy sa blíži do finále. Občania môžu aktuálne hlasovať za projekty, ktoré prešli doterajšími procesmi a rozhodnúť do akých občianskych a komunitných projektov bude nasmerovaných 250 tisíc eur v rámci celého kraja 마이크로소프트 픽스잇 다운로드. V Piešťanoch sa rozhoduje o rozdelení 28-tisíc eur, pričom vybrať si môžete z dvanástich projektov.

Hlasovať sa dá do 23 기생수 파트1 자막 다운로드. mája, pričom podmienkou je vybrať si minimálne tri projekty. V piešťanskom okrese má aktuálne najviac hlasov projekt Piknik Park Sĺňava, ktorý doteraz podporilo 644 ľudí 신서유기 6 3화 다운로드. Druhý je aktuálne zámer vytvoriť multisenzorickú miestnosť pre deti v rannom veku v Materskom centre Úsmev. Tretím v aktuálnom poradí v hlasovaní verejnosti je projekt Detské tréningové trasy pre orientačný beh v parku our story. Ďalšie zámery sú: O športe trochu inak – vzdelávací program pre športových odborníkov, športovcov a širokú verejnosť; SYEL – POHNI MYSĽOU, POHNI TELOM; Slovenskí Anjeli na predvianočných trhoch – podujatie; Návrat beachvolejbalu do starých Piešťan; Prindiši hostia domácich – obec Drahovce; Kolotoč na detskom ihrisku; Komunitné kultúrne, spoločenské a vzdelávacie centrum Piešťany; Pinpongové stoly a Workshop VODA NAD ZLATO 오라클 xe 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi

Pre hlasovanie na stránke tvorimekraj.hlasobcanov.sk je potrebné vybrať si minimálne tri projekty Download Albata. Následne treba zadať požadované údaje a telefónne číslo, na ktoré vám obratom príde overovací kód. Ak chcete viac zviditeľniť projekt, ktorý by mal podľa vás získať podporu, môžete ho zdieľať a povedať o hlasovaní svojim známym a priateľom 드라스틱 포켓몬스터 화이트2 다운로드.

Hlasovanie verejnosti má pre celkové umiestnenie projektu 50 percentnú váhu. Druhú polovicu tvorí umiestnenie v hodnotení odbornej verejnosti. 

-red-

REKLAMA