Úvod Aktuality Policajná akcia Festival – podľa TV Markíza zadržali aj organizátora Topfestu

Policajná akcia Festival – podľa TV Markíza zadržali aj organizátora Topfestu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia Slovenskej republiky na svojej FB stránke v piatok 17. mája dopoludnia informovala o aktuálne prebiehajúcej akcii Festival. Zásah sa koná na viacerých miestach Slovenska, pričom dôvodom sú podvody za 7 miliónov eur New Roll.

„Od skorého rána takmer vo všetkých krajoch (okrem Žilinského a Bystrického) zasahuje finančná polícia. Ide o akciu s krycím názvom „FESTIVAL“, ktorej sa zúčastnilo vyše 100 policajtov Download Diz Final Aworth. Zadržali 14 osôb. Podozrivé sú zo závažnej ekonomickej trestnej činnosti. Práve prebiehajú domové prehliadky a prehliadky iných priestorov your voice to show. Trestnou činnosťou mala byť spôsobená škoda až vo výške 7 mil. €. Bližšie informácie poskytneme po procesných úkonoch,“ napísali policajti na svojej FB stránke wifi 업로드 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podľa portálu TV Markíza je jedným zo zadržaných organizátor Topfestu redhat linux. Ten získal v januári Cenu Zväzu autorov a interpretov populárnej hudby za rok 2018 v kategórii Festival roka.

Topfest organizuje spoločnosť Morning Net so sídlom v Piešťanoch na ulici Pod Párovcami g마켓 다운로드. Podľa obchodného registra firmu do februára tohto roka vlastnili Patrik Blažíček, Dušan Drobný a Peter Mikulec. Následne sa jej vlastníkom a konateľom stal maďarský občan Lászlo Kerekes previous version of Android Studio.

Organizátorom festivalu Topfest bola v minulosti spoločnosť Topfest s.r.o. Jej jediným spoločníkom a konateľom bol Dušan Drobný. V októbri 2017 firma zmenila názov na Lanagy a vlastníkom sa stal László Nagy z maďarského Gyoru a spoločnosť Nalász, ktorej majiteľom je rovnako László Nagy Doosan Bears Supporter Download.

Podľa portálu Finstat mala spoločnosť Topfest s.r.o. v roku 2016 tržby 10,5 milióna eur, avšak vyprodukovala stratu takmer 450 tisíc eur Russian Fishing 4. Za ďalšie roky už účtovné uzávierky nie sú zverejnené. 

Z údajov zverejnených na portáli Finančnej správy vyplýva, že spoločnosť Lanagy má daňový nedoplatok 7 0005 423,55 eur Eureka download. Rovnako má nedoplatok na poistnom vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni vo výške 4006 eur.

-th- Zdroj: Polícia SR, tvnoviny.sk

REKLAMA