Connect with us

Aktuality

Mužovi malo prejsť na priechode auto po nohe

Trnavskí dopravní policajti vyšetrujú dve nehody chodcov, pri ktorých sa zranili 45 ročný muž a 15 ročná slečna. Zároveň hľadajú ich prípadných svedkov.

Published

on

Reklama

INCIDENT V PIEŠŤANOCH NA PRIECHODE

V piatok (3.11.), medzi 17:00 a 18:00 h, mal 45 ročný chodec prechádzať cez priechod pre chodcov na ul. Železničná smerom k parku, v meste Piešťany. V momente, keď už bol za polovicou priechodu, mu malo po ľavej nohe prejsť predným kolesom neznáme osobné auto.

Reklama

KOLOBEŽKÁR ZRAZIL DIEVČA V TRNAVE

Mladá študentka mala vo štvrtok (28.9.) o 13:41, vychádzať z vchodu ZŠ A. Merici na ulicu Halenárska, keď do nej mal naraziť neznámy kolobežkár na zelenej elektrickej kolobežke. Policajti preverením dostupných informácií zistili, že sa nejednalo o kolobežku ani jednej zo spoločností prevádzkujúcich zdieľanie kolobežiek v meste Trnava.

Reklama

VIDELI STE NIEKTORÚ Z NEHÔD? OZVITE SA

„Ak ste boli svedkami priebehu niektorej z uvedených dopravných nehôd, prípadne ju máte zaznamenanú na kamere, kontaktujte príslušný Okresný dopravný inšpektorát v Trnave alebo Piešťanoch, zavolajte na bezplatné číslo 158, alebo nám napíšte súkromnú správu na náš FB,“ vyzýva Zlatica Antalová, krajská policajná hovorkyňa.

TS KR PZ v Trnave

Populárne články