Úvod Aktuality Most v Hlohovci chcú rozšíriť aj pre cyklistov

Most v Hlohovci chcú rozšíriť aj pre cyklistov

REKLAMA
Anna bal 2021

Trnavský samosprávny kraj (TTSK) plánuje získať pozemky pri cestom moste cez Váh, aby sa naň zmestili aj cyklisti. Cestný most v Hlohovci čaká rekonštrukcia, aktuálne naň majú zakázaný vjazd vozidlá nad 12 ton Galaxy Note firmware.

Projektová dokumentácia na rekonštrukciu hlohovského mosta počíta so zmenou urbanistického a architektonického riešenia tejto stavby z hľadiska šírkového usporiadania game to survive the nuclear war. Po novom majú byť chodníky široké 2,9 metra namiesto súčasných 1,5 m.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Nové zábradlie výšky 1,3 m umožní vedľa pešej dopravy aj cyklistickú dopravu Froome2. Architektonicky sa zlepší vzhľad mostného objektu,“ píše sa v dôvodovovej správe k prenájmu pozemkov od mesta Hlohovec, s ktorým včera súhlasili krajskí poslanci 즐거운 인생 다운로드. TTSK chce tieto pozemky získať za symbolickú sumu.

V lete minulého roka boli z cestného mosta cez Váh v Hlohovci vylúčené vozidlá nad 12 ton 또 오해영 2회 다운로드. Tento rok má prísť k zosilneniu konštrukcie mostného telesa a rozšíreniu komunikácie. V roku 2021 plánuje TTSK nechať opraviť štyri okružné križovatky, cez ktoré prúdi na most doprava z oboch strán.

-mp- Ilustr. foto: Barbora Hilková / Cyklisti z okolia Hlohovca

REKLAMA