Úvod Aktuality Mladík z Horného Srnia distribuoval marihuanu poštou, hrozí mu 20 rokov

Mladík z Horného Srnia distribuoval marihuanu poštou, hrozí mu 20 rokov

REKLAMA

Polícia zasahovala vo štvrtok 12. októbra v obci Horné Srnie, kde len 24-ročný mladík v rodinnom dome a na sídlisku vo veľkom pestoval marihuanu, ktorú poštou distribuoval po Európe 셜록홈즈 소설 다운로드. Študent policajtom dobrovoľne vydal celkom 9.556 gramov sušenej rastliny Cannabis, čo zodpovedá 17.960 bežným dávkam drogy a tiež sadenice tejto rastliny Download Canon mp3. Trenčianski policajti už mladíka obvinili  z nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, ich držania a obchodovanie s nimi, teraz mu hrozí 20-ročný trest noise meter app.

„Kriminalisti niekoľko mesiacov trvajúcou operatívnou činnosťou zistili, že 24-ročný študent z Horného Srnia pestuje v mieste trvalého bydliska marihuanu, ktorú následne posielal prostredníctvom pošty takmer po celej Európe,“ uviedla trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová mmd 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Marihuana z neďalekej obce sa dostala napríklad do Maďarska, Francúzka, Nemecka, Talianska, Veľkej Británie, ale aj Turecka a do Bosny a Hercegoviny, pričom zákazníkov získaval prostredníctvom internetu a za „objednávky“ mu mali platiť v bitcoinoch. Mladík policajtom dobrovoľne vydal 36 sadeníc rastlín rodu Cannabis o veľkosti približne 80 až 90 centimetrov, ktoré pestoval od júna 2016 v mieste trvalého bydliska a v jednom z bytov na sídlisku Juh v Trenčíne Watman download.

-red/Zdroj a foto: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne, sme.sk-

 

REKLAMA