Úvod Aktuality Mladík z Horného Srnia distribuoval marihuanu poštou, hrozí mu 20 rokov

Mladík z Horného Srnia distribuoval marihuanu poštou, hrozí mu 20 rokov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia zasahovala vo štvrtok 12. októbra v obci Horné Srnie, kde len 24-ročný mladík v rodinnom dome a na sídlisku vo veľkom pestoval marihuanu, ktorú poštou distribuoval po Európe 셜록홈즈 소설 다운로드. Študent policajtom dobrovoľne vydal celkom 9.556 gramov sušenej rastliny Cannabis, čo zodpovedá 17.960 bežným dávkam drogy a tiež sadenice tejto rastliny Download Canon mp3. Trenčianski policajti už mladíka obvinili  z nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, ich držania a obchodovanie s nimi, teraz mu hrozí 20-ročný trest noise meter app.

„Kriminalisti niekoľko mesiacov trvajúcou operatívnou činnosťou zistili, že 24-ročný študent z Horného Srnia pestuje v mieste trvalého bydliska marihuanu, ktorú následne posielal prostredníctvom pošty takmer po celej Európe,“ uviedla trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová mmd 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Marihuana z neďalekej obce sa dostala napríklad do Maďarska, Francúzka, Nemecka, Talianska, Veľkej Británie, ale aj Turecka a do Bosny a Hercegoviny, pričom zákazníkov získaval prostredníctvom internetu a za „objednávky“ mu mali platiť v bitcoinoch. Mladík policajtom dobrovoľne vydal 36 sadeníc rastlín rodu Cannabis o veľkosti približne 80 až 90 centimetrov, ktoré pestoval od júna 2016 v mieste trvalého bydliska a v jednom z bytov na sídlisku Juh v Trenčíne Watman download.

-red/Zdroj a foto: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne, sme.sk-

 

REKLAMA