Úvod Aktuality Misie nielen v Afrike, od dnes aj v Piešťanoch

Misie nielen v Afrike, od dnes aj v Piešťanoch

REKLAMA
Skola Rakovice

Bratia redemptoristi zavítajú v sobotu 26. septembra do Piešťan v rámci ľudových misií. Tie potrvajú do nedele 4. októbra. Ich heslo znie „Po Bohu žízni moja duša, po Bohu živom…“ 스케치 업 소스 다운로드.

Ilustr php 엑셀 다운로드. foto: redemptoristi.sk

Ľudové misie sú v podstate duchovnými cvičeniami pre celú farnosť a ich cieľom je prehĺbenie viery Hidden Figures. U redemptoristov sú vedené silným vedomím o bezhraničnej Božej dobrote, ktorá sa prejavuje v hojnom vykúpení, ktoré Boh ponúka ľuďom vo svojom Synovi Ježišovi Kristovi ezphoto3 vp 다운로드. Misie v Kostole sv. Štefana začnú v sobotu o 18:00 h svätou omšou. Pokračovať budú v nedeľu pri všetkých dopoludňajších svätých omšiach (6:30, 7:30, 9:00 h) a popoludní o 14:00 h stretnutím pre mužov a o 15:00 h stretnutím pre ženy aac 코덱.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Nasledujúcom týždni bude tím pátra Ivana Flimela prítomný pri všetkých sv. omšiach od pondelka do soboty o 6:30 a 18:00 h. Spovedať sa bude denne hodinu pred svätým omsami. V utorok bude počas dňa spoveď chorých po domoch. Nahlásiť sa treba v zakristii kostola sv. Štefana.

V piatok 2. októbra je naplánovaná svätá omša s pomazaním chorých o 10:00 h. Večer o 18:30 h sa uskutoční stretnutie s mládežou.

Sobota bude patriť novéne k Matke ustavičnej pomoci o 6:30 h a pokračovať sa bude svätou omšou.

V nedeľu sa pri všetkých svätých omšiach uskutoční požehnávanie devocionálií a o 9:00 h aj požehnanie misijného kríža.

Všetky stretnutia sa uskutočnia za dodržania aktuálnych protiepidemiologických opatrení. Prítomní v kostole musia mať prekryté ústa a nos rúškom a pri vstupe si dezinfikovať ruky. Opatrenia sa budú prispôsobovať podľa aktuálnych nariadení Úradu verejného zdravotníctva SR.

-red-

REKLAMA