Úvod Aktuality Covid semafor: Okres Piešťany má vzostup chorobnosti, ale zostáva zelený

Covid semafor: Okres Piešťany má vzostup chorobnosti, ale zostáva zelený

REKLAMA

Ochorením Covid-19 v piešťanskom regióne aktuálne trpí 23,9 osôb na 100-tisíc obyvateľov. Na mape zostal okres po piatkovom prehodnotení Covid semafora zelený, ale začali platiť nové obmedzenia chrome 구버전 다운로드.

Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trnave vydal opatrenie, na základe ktorého musela Nemocnica Alexandra Wintera od soboty 26. septembra zakázať návštevy Hot body download. Jedinú výnimku majú kňazi prichádzajúci k umierajúcim pacientom a za dodržania prísnych hygienicko-epidemiologických opatrení môžu byť otcovia pri pôrodoch centos iso 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

„Poskytovatelia zdravotnej starostlivosti, ktorí poskytujú ústavnú zdravotnú starostlivosť v okrese Piešťany sú povinní zabezpečiť zákaz návštev na všetkých lôžkových oddeleniach s výnimkou návštev kňazov za účelom podávania sviatosti pomazania chorým a umierajúcim a paliatívnych návštev u ťažko chorých a umierajúcich pri zabezpečení dôsledného dodržiavania protiepidemických opatrení,“ uvádza na svojej web stránke Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trnave 제인 도 다운로드.

Zákaz návštev platí až do odvolania aj v okresoch Trnava a Hlohovec, kde platia aj prísnejšie obmedzenia počtu účastníkov hromadných podujatí 교육 동영상 다운로드. Nových prípadov ochorenia Covid-19 na 100-tisíc obyvateľov je tam 44.

V piešťanskom regióne prišlo za uplynulé dva týždne k vzostupu chorobnosti na Covid-19 z 9,5 na 23,9 osôb na 100-tisíc obyvateľov.

„Zhoršujúca sa epidemiologická situácia vo výskyte ochorenia Covid-19 v Trnavskom kraji s nárastom počtu okresov, ktoré sú už označené oranžovou resp. červenou farbou predstavuje vysoké riziko zánosu a ďalšieho šírenia ochorenia Covid-19 aj pre okres Piešťany,“ uvádza ďalej Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trnave.

Text: Martin Palkovič Zdroj: ruvztt.sk Foto: TTSK

REKLAMA