Úvod Aktuality Covid semafor: Okres Piešťany má vzostup chorobnosti, ale zostáva zelený

Covid semafor: Okres Piešťany má vzostup chorobnosti, ale zostáva zelený

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Ochorením Covid-19 v piešťanskom regióne aktuálne trpí 23,9 osôb na 100-tisíc obyvateľov. Na mape zostal okres po piatkovom prehodnotení Covid semafora zelený, ale začali platiť nové obmedzenia chrome 구버전 다운로드.

Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trnave vydal opatrenie, na základe ktorého musela Nemocnica Alexandra Wintera od soboty 26. septembra zakázať návštevy Hot body download. Jedinú výnimku majú kňazi prichádzajúci k umierajúcim pacientom a za dodržania prísnych hygienicko-epidemiologických opatrení môžu byť otcovia pri pôrodoch centos iso 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Poskytovatelia zdravotnej starostlivosti, ktorí poskytujú ústavnú zdravotnú starostlivosť v okrese Piešťany sú povinní zabezpečiť zákaz návštev na všetkých lôžkových oddeleniach s výnimkou návštev kňazov za účelom podávania sviatosti pomazania chorým a umierajúcim a paliatívnych návštev u ťažko chorých a umierajúcich pri zabezpečení dôsledného dodržiavania protiepidemických opatrení,“ uvádza na svojej web stránke Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trnave 제인 도 다운로드.

Zákaz návštev platí až do odvolania aj v okresoch Trnava a Hlohovec, kde platia aj prísnejšie obmedzenia počtu účastníkov hromadných podujatí 교육 동영상 다운로드. Nových prípadov ochorenia Covid-19 na 100-tisíc obyvateľov je tam 44.

V piešťanskom regióne prišlo za uplynulé dva týždne k vzostupu chorobnosti na Covid-19 z 9,5 na 23,9 osôb na 100-tisíc obyvateľov.

„Zhoršujúca sa epidemiologická situácia vo výskyte ochorenia Covid-19 v Trnavskom kraji s nárastom počtu okresov, ktoré sú už označené oranžovou resp. červenou farbou predstavuje vysoké riziko zánosu a ďalšieho šírenia ochorenia Covid-19 aj pre okres Piešťany,“ uvádza ďalej Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trnave.

Text: Martin Palkovič Zdroj: ruvztt.sk Foto: TTSK

REKLAMA