Úvod Aktuality Ministerstvo pripravuje centrálny nákup CT-čiek, zapojiť sa môžu aj Piešťany

Ministerstvo pripravuje centrálny nákup CT-čiek, zapojiť sa môžu aj Piešťany

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Podľa stanoviska Ministerstva zdravotníctva SR tento rok pripravuje rezort spustenie centrálneho verejného obstarávania na nákup CT prístrojov, do ktorého môže zapojiť aj Nemocnica A naver streaming videos. Wintera v Piešťanoch. O nákupe však musí rozhodnúť správna rada. Ak k tomu dôjde, nové Cétečká by mali vybrať ešte tento rok.

tomograf„MZ SR pripravuje spustenie centrálneho verejného obstarávania na nákup CT prístrojov, do ktorého sa bude môcť Nemocnica A 조공다 다운로드. Wintera v Piešťanoch zapojiť. Rozhodnutie o nákupe nového CT prístroja je na rozhodnutí Správnej rady. Ukončenie súťaže očakávame v 4.  kvartáli 2016,“ uviedla v stanovisku hovorkyňa Stanislava Luptáková z Ministerstva zdravotníctva SR query as well.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Keďže minister Drucker pred časom v médiách avízoval, že sa bude zaoberať aj správnou radou Nemocnice Alexandra Wintera, zaujímalo nás, aký je súčasný stav 하프라이프 2 다운로드.  „Ministerstvo zdravotníctva SR čaká na rozhodnutie Krajského súdu v Bratislave v konaní, ktoré sa dotýka aj uvedenej problematiky zloženia správnej rady piešťanskej nemocnice,“ dostali sme odpoveď z komunikačného odboru 색상표 다운로드.

Do roku 2012 mali zamestnanci v správnej rade NAW dvoch zástupcov a ministerstvo zdravotníctva troch 필로미나의 기적 다운로드. Rezort zdravotníctva však v druhom polroku zvýšil počet svojich nominantov na štyroch. Na neoprávnenosť takého postupu, ktorým si rezort zabezpečil nadpolovičnú väčšinu pri hlasovaní, dlhodobo poukazoval najmä lekár a súčasný poslanec parlamentu Alan Suchánek, člen rady za zamestnancov 축구 게임 다운로드. Situáciou sa zaoberala aj generálna prokuratúra, podľa ktorej si určenie počtu členov správnej rady zakladatelia neziskovej organizácie vyhradili v zakladacej listine, v súvislosti so jeho zvýšením ju však nezmenili Is old-fashioned ised. Podľa stránky NAW správnu radu stále tvorí 6 členov, z toho sú štyria nominanti rezortu a dvaja – Alen Suchánek a Magdaléna Kovačovičová v rade zastupujú nemocnicu Free to Everytown.

-ad-, ilustr. foto: archív:

REKLAMA