Úvod Aktuality Ministerstvo pripravuje centrálny nákup CT-čiek, zapojiť sa môžu aj Piešťany

Ministerstvo pripravuje centrálny nákup CT-čiek, zapojiť sa môžu aj Piešťany

REKLAMA

Podľa stanoviska Ministerstva zdravotníctva SR tento rok pripravuje rezort spustenie centrálneho verejného obstarávania na nákup CT prístrojov, do ktorého môže zapojiť aj Nemocnica A naver streaming videos. Wintera v Piešťanoch. O nákupe však musí rozhodnúť správna rada. Ak k tomu dôjde, nové Cétečká by mali vybrať ešte tento rok.

tomograf„MZ SR pripravuje spustenie centrálneho verejného obstarávania na nákup CT prístrojov, do ktorého sa bude môcť Nemocnica A 조공다 다운로드. Wintera v Piešťanoch zapojiť. Rozhodnutie o nákupe nového CT prístroja je na rozhodnutí Správnej rady. Ukončenie súťaže očakávame v 4.  kvartáli 2016,“ uviedla v stanovisku hovorkyňa Stanislava Luptáková z Ministerstva zdravotníctva SR query as well.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Keďže minister Drucker pred časom v médiách avízoval, že sa bude zaoberať aj správnou radou Nemocnice Alexandra Wintera, zaujímalo nás, aký je súčasný stav 하프라이프 2 다운로드.  „Ministerstvo zdravotníctva SR čaká na rozhodnutie Krajského súdu v Bratislave v konaní, ktoré sa dotýka aj uvedenej problematiky zloženia správnej rady piešťanskej nemocnice,“ dostali sme odpoveď z komunikačného odboru 색상표 다운로드.

Do roku 2012 mali zamestnanci v správnej rade NAW dvoch zástupcov a ministerstvo zdravotníctva troch 필로미나의 기적 다운로드. Rezort zdravotníctva však v druhom polroku zvýšil počet svojich nominantov na štyroch. Na neoprávnenosť takého postupu, ktorým si rezort zabezpečil nadpolovičnú väčšinu pri hlasovaní, dlhodobo poukazoval najmä lekár a súčasný poslanec parlamentu Alan Suchánek, člen rady za zamestnancov 축구 게임 다운로드. Situáciou sa zaoberala aj generálna prokuratúra, podľa ktorej si určenie počtu členov správnej rady zakladatelia neziskovej organizácie vyhradili v zakladacej listine, v súvislosti so jeho zvýšením ju však nezmenili Is old-fashioned ised. Podľa stránky NAW správnu radu stále tvorí 6 členov, z toho sú štyria nominanti rezortu a dvaja – Alen Suchánek a Magdaléna Kovačovičová v rade zastupujú nemocnicu Free to Everytown.

-ad-, ilustr. foto: archív:

REKLAMA