Connect with us

Aktuality

Bazén v hoteli Sorea slúži od 1. júla okrem plavcov aj verejnosti, navštívilo ho viac ako 1000 ľudí

Published

on

Reklama

Na mestskom zastupiteľstve v stredu 27. júla vystúpil v bode číslo 3. s názvom Pripomienky a dopyty obyvateľov mesta aj Pavol Škodný. Ako štatutárny zástupca v občianskom združení Bazén Piešťany podal informácie o aktuálnom dianí a tiež o prevádzke športovo – relaxačného centra v hoteli Sorea, ktoré združenie od 1. júla úspešne prevádzkuje. Okrem približne tristo detí a ich rodičov spravil prenájom radosť aj verejnosti, pričom podľa jeho slov za necelý mesiac využilo služby centra a bazéna viac ako tisíc návštevníkov. V závere svojho príhovoru sa Pavol Škodný poďakoval za ústretové kroky a vyzval poslancov, aby na potreby plavcov nezabudli ani v budúcich rokoch.IMG_0343_resize

„Môžem povedať, že od 1. júla poskytuje občianske združenie Bazén Piešťany celé športovo – relaxačné centrum v hoteli Sorea verejnosti, čo znamená, že funguje sauna, masáže a bazén. Otvorené v mesiacoch júl a august máme od siedmej hodiny rána do siedmej hodiny večer. Týmto by som vám ešte raz chcel vážené pani poslankyne, vážení páni poslanci poďakovať aj v mene zhruba 300 detí a ich rodičov ako aj do dnešného dňa viac ako 1000 návštevníkov športovo-relaxačného centra za možnosť prevádzkovania jediného plaveckého bazéna v okrese Piešťany,“ povedal vo svojom vystúpení štatutárny zástupca o.z. Bazén Piešťany Pavol Škodný.

Reklama

Občianske združenie Bazén Piešťany prijalo medzi svojich členov zástupcov Mesta Piešťany a Klubu vodného póla Kúpele Piešťany. Činnosť združenia sa v uplynulých mesiacoch týkala hlavne dohodnutia podmienok prenájmu priestorov športovo- relaxačného centra a uzatvorenia nájomnej zmluvy. Centrum v mesiacoch marec, apríl a máj parilo ešte spoločnosti Sorea, ale od 1. júna prevzala celý objekt spoločnosť ADELI. Z administratívnych dôvodov bola nájomná zmluva dohodnutá až od termínu 1. júl, kedy bol bazén sprístupnený verejnosti. Nájom priestorov sa podarilo dohodnúť na obdobie troch rokov.

IMG_6065_resize

Reklama

„Žiaľ, ako vieme, rokovania, ktoré vedú predstavitelia mesta nevyzerajú ružovo pre vývoj plávania, čo sa týka nového bazéna a preto by som vás chcel vyzvať k tomu, aby ste ako poslanci podporili toto členstvo Mesta Piešťany aj výšku členského príspevku pre občianske združenie Bazén Piešťany aj na ďalší rok, keďže ako som už spomínal neexistuje žiadna rozumná alternatíva,“ dodal na záver Pavol Škodný.

-lt/Foto: archív-

Populárne články