Úvod Aktuality Odchod Jána Jánošíka z poslaneckých lavíc je oficiálny, nahradí ho Petr Veverka

Odchod Jána Jánošíka z poslaneckých lavíc je oficiálny, nahradí ho Petr Veverka

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanské mestské zastupiteľstvo po niekoľkých mesiacoch opäť čakajú zmeny. Na zasadnutí, ktoré sa konalo v stredu 27. júla, oznámil svoj odchod poslanec Ján Jánošík Immortal Song2 mp3. Ako dôvod deklaroval pretečenie pohára svojej trpezlivosti, kvôli cene za výstavbu šatní pre Mestskú políciu, ktoré radnica obstarávala prieskumom trhu a nie verejným obstarávaním Geometry dash Dropbox download. V poslaneckých laviciach ho nahradí Petr Veverka. 

Zastupiteľstvo júl (9)

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ján Jánošík kandidoval za iniciatívu Spoločne pre Piešťany Hi Bailey subtitled download. V prvom volebnom obvode získal v komunálnych voľbách v roku 2014 podporu od 1026 voličov. Náhradníkom na uprázdnený mandát je takisto kandidát Spoločne pre Piešťany – Petr Veverka 스플래터 스쿨 다운로드. V uplynulých voľbách získal v prvom volebnom obvode 885 platných hlasov.

veverkaSPP69 – ročný dôchodca je ženatý, otec troch detí a starý otec troch vnúčat 캐시 동영상 다운로드. „V rámci činnosti mojej hudobnej agentúry som pripravil viacero kultúrnych podujatí a obnovil tradíciu krojovaných ANNA BÁLOV. Podporujem zachovanie železničnej trate Piešťany – Vrbové a vybudovanie cyklotrasy z Piešťan do Vrbového, súbežne so železnicou 초고화질 컴퓨터 배경화면 다운로드. Mojim cieľom je presadzovať oprávnené požiadavky voličov v mestskom zastupiteľstve a verím, že činnosťou občianskej iniciatívy Spoločne pre Piešťany dokážeme zabezpečiť správny tok finančných prostriedkov k ich realizácii,“ prezentoval sa Petr Veverka v predvolebnej kampani ios 13 음악 다운로드. Sľub poslanca by mal zložiť na septembrovom zasadnutí mestského zastupiteľstva.

Petr Veverka je už druhým novým poslancom, ktorý vymení dobrovoľne odchádzajúceho člena zastupiteľstva lg g2 driver. V tomto roku sa už mandátu vzdala Eva Wernerová, ktorú nahradil Marián Urbánek.

-lt/Zdroj: Mesto Piešťany, Eva Bereczová/Foto: archív-

REKLAMA