Úvod Aktuality Mesto získalo ďalšie eurofondy na cyklodopravu, súťaž na predošlé projekty vypísalo nanovo

Mesto získalo ďalšie eurofondy na cyklodopravu, súťaž na predošlé projekty vypísalo nanovo

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťany dostali ďalších 600 tisíc eur z eurofondov na chodníky, osvetlenie a zeleň na Bratislavskej ceste, kde sa má vyriešiť aj problém cyklistov Free mp3new quick download. Po získaní eurodotácií na projekty cyklotrás na A. Hlinku a Krajinskej ceste je to tretí podporený projekt v Piešťanoch v poslednom období. Pri týchto dvoch cyklotrasách podporených vlani už mesto v apríli hľadalo dodávateľa, momentálne je však súťaž vypísaná nanovo Netmarble Sudden Attack.

„Piešťany sa uchádzali o nenávratný finančný príspevok s projektom vybudovania cyklotrasy na Bratislavskej ceste v treťom kole v rámci výzvy Zvýšenie atraktivity a prepravnej kapacity nemotorovej dopravy (predovšetkým cyklistickej dopravy) na celkovom počte prepravených osôb 소규모 아카시아 밴드 다운로드. Výstavba sa dotkne časti od križovatky s Krajinskou cestou po križovatku s ulicou A. Hlinku. Ide o úsek dlhý 1115 metrov,“ informovalo Mesto Piešťany na svojej webovej stránke ld플레이어 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Projekt zahŕňa okrem vybudovania spoločnej cestičky pre chodcov a cyklistov aj rekonštrukciu osvetlenia a výsadbu zelene. Celkové schválené oprávnené výdavky projektu sú v sume 603 440,41 eura, z čoho bude 573 268,39 eura zaplatených z eurofondov ebs 연계교재 다운로드.

Podľa zverejnených informácií z dôvodu minimalizácie dopadov na organizáciu doprav má byť stavba rozdelená na 3 časti, ktoré budú ohraničené existujúcimi križovatkami Download the car game. V prvej etape by tak mal byť realizovaný úsek medzi križovatkami ulíc Krajinská a D. Tatarku, v druhej etape D. Tatarku a Teplická – Staničná a v tretej etape pôjde o úsek medzi križovatkami Teplická – Staničná a A 윈도우 공식 다운로드. Hlinku. Podľa úradu má realizácia projektu odštartovať na prelome augusta a septembra.

Mesto Piešťany získalo vlani z eurofondov 577-tisíc eur z celkovej hodnoty 607-tisíc na realizáciu 2,5 km cyklochodníkov na A coreavc 코덱. Hlinku a Krajinskej ceste. Súťaž na dodávateľa realizácie bola spustená v marci s možnosťou prihlásiť sa do 23 ps3 gta5 다운로드. apríla. Aktuálne je súťaž vyhlásená nanovo Youtube 360. Zverejnená bola 11. júna, pričom záujemcovia majú možnosť prihlásiť sa do 4.júla.

th/TS Foto: mf

REKLAMA