Úvod Aktuality Mesto bude pokračovať v obnove a výstavbe detských ihrísk

Mesto bude pokračovať v obnove a výstavbe detských ihrísk

REKLAMA
Esesko

Mesto Piešťany bude po vybudovaní detských ihrísk na Prednádraží a na Sídlisku Valová pokračovať aj v tomto roku vo výstavbe a obnove priestorov určených primárne pre deti I hate to it once again. Na výstavbu je už vyčlenených 40 000 eur, ďalších 23 000 eur je pripravených na obnovu a údržbu. Radnica uvažuje v roku 2017 realizovať výstavbu ihrísk na Vážskej ulici, na Lodenici a aj v miestnej časti Kocurice 야생화 mp3 다운로드.

„Na území mesta by mali postupne vznikať centrálne detské ihriská. Dve boli vybudované už počas minulého roka. Na Prednádraží pribudlo detské ihrisko s kolotočom, rôznymi druhmi hojdačiek, šmykľavkou, lanovou pyramídou aj hracím domčekom v celkovej hodnote 19 884,62 eura. Na prelome rokov 2016 a 2017 sa nového detského ihriska dočkali aj deti z Valovej ulice Dragonblade. Nainštalované tu boli štvorvežová zostava, lanová dráha, kolotoč s volantom a rôzne druhy hojdačiek v sume 15 997,20 eura,“ uviedla na webe Mesta Piešťany Eva Bereczová 스파르탄 브라우저 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Mesto Piešťany má na svojom území 53 detských ihrísk pričom iba 6 je podľa radnice plne vyhovujúcich potrebám detí, bezpečnosti a ďalším nárokom ie9 파일 다운로드.

-lt/Zdroj a foto: Mesto Piešťany-

REKLAMA