Úvod Aktuality Mesto opäť hľadá najobľúbenejšieho predajcu NOTA BENE

Mesto opäť hľadá najobľúbenejšieho predajcu NOTA BENE

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Súťaž o „Najobľúbenejšieho predajcu NOTA BENE“ má v meste Piešťany už niekoľkoročnú tradíciu. Vyhlasuje ju Občianske združenie Pomoc ohrozenému dieťaťu Piešťany v spolupráci s Mestským úradom, respektíve Zariadením sociálnych služieb Domum Nyanko War 3.0.0 bug. Ak máte svojho obľúbeného predajcu, ktorý vám svojou láskavosťou či dobrým slovom pravidelne robí radosť, môžete za neho zahlasovať buď mailom alebo formou korešpondenčného lístka newtonsoft.json.dll 다운로드. Súťaž bude prebiehať od 15. mája do 15. júna. 

Korešpondenčný lístok môžete zaslať na adresu Zariadenie sociálnych služieb DOMUM, Bodona 55, 921 01 Piešťany alebo e-mail na adresu domum@piestany.sk v tvare (meno predajcu + registračné číslo predajcu, a meno a adresa hlasujúceho) podcast batch. Počet hlasov od jedného hlasujúceho, respektíve z jednej e-mailovej schránky je neobmedzený.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Výhercovia súťaže budú ocenení vecnými cenami – nákupnými poukážkami v HM Tesco Download By Annie Free. Aj  z hlasujúcich vyžrebujú organizátori troch účastníkov, ktorí budú odmenení vecnou cenou zaslanou na adresu bydliska. „Veríme, že aj prostredníctvom vášho zapojenia sa do súťaže povzbudíme našich predajcov a oni pocítia, že nie sú ľahostajní svojmu okoliu,“ uvádza v tlačovej správe hovorkyňa radnice Eva Bereczová Jack Richards.

-lt/Zdroj: Mestský úrad Piešťany/Foto: archív PNKY.sk Martin Palkovič-

REKLAMA