Úvod Aktuality Mesto bude mať nového zástupcu v Rezorte Piešťany, navrhnutá je poslankyňa zastupiteľstva

Mesto bude mať nového zástupcu v Rezorte Piešťany, navrhnutá je poslankyňa zastupiteľstva

REKLAMA
HA PN

Primátor Peter Jančovič zvolal na štvrtok 31. januára mestskú radu a mestské zastupiteľstvo, kde je na pláne nominovanie nového zástupcu Mesta Piešťany do oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany a taktiež voľba členov komisií mestského zastupiteľstva 12 솔져스 다운로드. V predstavenstve OOCR už došlo k zmene člena zastupujúceho Slovenské liečebné kúpele Piešťany.

Doterajší predseda predstavenstva Rezortu Piešťany Peter Tremboš, ktorý bol v predošlom volebnom období tiež poslancom MsZ, sa na prvom povolebnom rokovaní predstaventsva v decembri minulého roka vzdal postu 더크로스 don't cry 다운로드. Podľa jeho vyjadrenia reflektoval na výsledok volieb a chce umožniť novému vedeniu mesta a poslaneckému zboru mať v Rezorte zástupcu, ktorý vzíde z ich návrhu ptgui. Vzdanie sa mandátu Petra Tremboša prerokovalo valné zhromaždenie organizácie na konci minulého roka, pričom primátora Petra Jančoviča o svojom zámere vzdať sa funkcie informoval P Warframe download. Tremboš na osobnom stretnutí ešte začiatkom decembra. Keďže primátor Jančovič, ako zástupca Mesta Piešťany vo valnom zhromaždení v najvyššom orgáne Rezortu, nemal ešte návrh na nového zástupcu samosprávy odobrený zastupiteľstvom, padla dohoda, že Peter Tremboš zostane vo funkcii dovtedy, kým Mesto Piešťany nenominuje nového zástupcu Download Adobe Acrobat. Ním by sa podľa zverejnených materiálov na rokovanie MsZ mala stať poslankyňa Zuzana Svrčeková.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V predstavenstve oblastnej organizácie došlo aj k ďalšej zmene 우담바라 다운로드. Postu v ňom sa vzdala taktiež zástupkyňa Slovenských liečebných kúpeľov Michaela Kobzová. Na decembrovom valnom zhromaždení bola na jej miesto zvolená Mária Michalčíková 윈도우 업데이트 다운로드. Ďalšími členmi zostávajú zástupcovia hotela Park a starosta obce Moravany nad Váhom.

Materiál na rokovanie MsZ neobsahuje informácie o profesnom zameraní Zuzany Svrčekovej 트릭아트 던전 다운로드. Vo voľbách do samosprávy sa prezentovala ako ekonómka momentálne na materskej dovolenke, pričom svoj profesný životopis nezverejnila. Do samosprávy kandidovala ako nezávislá kandidátka 한영번역기 다운로드. V minulosti však napríklad kandidovala do europarlamentu v roku 2014 za Stranu demokratického Slovenska, v roku 2016 pôsobila ako tajomníčka oblastnej organizácie Slovenskej národnej strany Piešťany.  Jej manžel Miloš Svrček je generálnym manažérom   hnutia SME RODINA – Boris Kollár 낭만에 대하여 다운로드.

-th-

REKLAMA