Úvod Aktuality Máte svojho predajcu Nota Bene, pomôžte mu vyhrať

Máte svojho predajcu Nota Bene, pomôžte mu vyhrať

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Máte svojho obľúbeného predajcu časopisu Nota Bene, ktorého pravidelne podporujete kúpou časopisu? Chceli by ste mu vyjadriť svoju podporu aj iným spôsobom 82년생 김지영 pdf? Zapojte sa do súťaže o „Najobľúbenejšieho predajcu NOTA BENE“.

Súťaž vyhlasuje Občianske združenie Pomoc ohrozenému dieťaťu Piešťany (OZ POD) a Mesto Piešťany, Mestský úrad Piešťany – Zariadenie sociálnych služieb (ZSS) Domum Welcome2Life Download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Stačí, ak v čase od 01.06.2018 do 15.06.2018 pošlete svoj hlas predajcovi formou korešpondenčného lístka na adresu ZSS DOMUM, Bodona 55, 921 01 Piešťany alebo e-mailom na adresu domum@piestany.sk
v tvare (meno predajcu + registračné číslo predajcu; a meno a adresa hlasujúceho) Watch Twitch Broadcast replay download.

Počet hlasov od jedného hlasujúceho, resp. z jednej e-mailovej schránky je neobmedzený.

Výhercovia súťaže budú ocenení vecnými cenami – nákupnými poukážkami z HM TESCO one mail. Z hlasujúcich budú vyžrebovaní traja výhercovia, ktorí budú odmenení vecnou cenou zaslanou na adresu bydliska.

Organizátori veria, že aj prostredníctvom zapojenia sa do súťaže je možné povzdbudiť  predajcov a oni pocítia, že nie sú ľahostajní svojmu okoliu loadrunner.

OZ POD Piešťany, Mestský úrad Piešťany – ZSS Domum

REKLAMA