Úvod Aktuality Ľudia z dodávky mali opäť lákať dieťa do auta

Ľudia z dodávky mali opäť lákať dieťa do auta

Ilustračné foto
REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Ďalší pokus o únos Download the band band? Po informáciách z Trebatíc, kde sa do bielej dodávky pokúsil nalákať muž s kuklou 10-ročné dievčatko, prišla podobná správa aj z neďalekého Veselého mobile naver videos. Biela dodávka mala včera (v piatok 22. apríla) popoludní podľa posledných informácií zablokovať cestu v 12-ročnému chlapcovi, idúcemu na bicykli zo školy v Rakoviciach Don't love you mp3 downloads. Prípad polícia preveruje, opäť budú skúmať aj kamerové záznamy. Krajská policajná hovorkyňa prisľúbila, že akonáhle zistia nové skutočnosti, budú verejnosť informovať web template.

policiaPrípad nahlásil starostke obce Veselé Viere Šípkovej chlapcov otec 피파99 다운로드. Podľa jeho vyjadrenia mu cestou zo školy na bicykli biela dodávka zablokovala cestu v Rakoviciach pri kalvárii. Z auta vystúpili traja muži a volali chlapca, aby sa s nimi išiel previezt monthly contract form. Jeden z nich mal mať na hlave kuklu. „On im povedal, že nejde, lebo má bicykel, na čo mu vraj odpovedali, že to nie je problém a naložia aj bicykel,“ opisovala situáciu podľa chlapcových slov starostka 삼성 갤럭시 드라이버 다운로드. Keďže chlapec odmietal a v diaľke vraj zbadali nejakého chodca, muži nasadli do auta a odišli. Starostka okamžite prípad nahlásila na políciu short-haired mr.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Školáka a jeho rodičov ešte včera policajti vypočuli a podľa hovorkyne budú tak, ako v Trebaticiach, preverovať aj kamerové záznamy. „Prípad vyšetrujeme,“ potvrdila Mária Linkešová z krajského policajného riaditeľstva 터치패드 다운로드. Zatiaľ sa preto podľa nej k udalostiam nemôžu viac vyjadrovať, ale prisľúbila, že v prípade nových skutočností budú určite informovať verejnosť 원펀맨 오프닝 다운로드.
Starostke Veselého sa výpoveď dieťaťa zdala dôveryhodná. „Aj jeho mama potvrdila, že prišiel zo školy vystrašený a ani sa nepohol z domu.“ Živý chalan vraj inokedy rád behá po vonku.

I preto sa rozhodla ešte v ten deň vyhlásiť v miestnom rozhlase upozornenie, aby boli ľudia ostražití a deti nenechávali samé, prípadne aby chodili radšej v skupinkách a v podobných prípadoch ihneď volali políciu.

-red-, ilustr. foto: archív (Pozn. red. – fotografia je iba ilustračná a dodávka môže vyzerať úplne inak).

REKLAMA