Úvod Aktuality Ľudí bez domova zahriala Polievka z lásky

Ľudí bez domova zahriala Polievka z lásky

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Spoločenstvo pomoci núdznym pri reholi Spoločnosti Ježišovej v Piešťanoch v spolupráci s Mestom Piešťany dnes prvý raz počas aktuálnej zimy pozvali ľudí bez domova na Polievku z lásky 스케치업 다운로드. Ide o pokračovanie projektu Polievka zo srdca, ktorý rozbehli dobrovoľníci minulú zimu. Dnes ľudí bez domova hostil okrem dobrovoľníkov aj páter Leo Slaninka a Mikuláš so svojimi pomocníkmi 시아미 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

S chladným počasím sa ľudia bez domova dostávajú do ťažkej situácie a v prípade, že zostanú na ulici, mrazy ohrozujú ich životy Download The Dog Barking. V Piešťanoch majú možnosť využiť služby Alyzového domu Domum, kde im poskytnú pomoc a ubytovanie. Nie všetci ľudia bez domova sú však ochotní a schopní splniť požiadavky na stav, či hygienu, aby mohli prenocovávať v zariadení edsql server 2017.

Pomocnú ruku všetkým ľuďom bez domova budú túto zimu počas decembra až februára podávať ľudia zo Spoločenstva pomoci núdznym pri reholi Spoločnosti Ježišovej v spolupráci s Mestom Piešťany v mestských priestoroch denného centra Svornosť na Vážskej ulici 윈도우 1809 다운로드. V stredu a v sobotu od 12.00 do 14.00 h budú  zabezpečovať a rozdávať teplé jedlo.

Ľuďom bez domova v zime tiež výdatne pomôže teplé oblečenie, či deky a balíčky trvanlivých potravín 웹페이지 통째로 다운로드. Organizátori sa preto s prosbou obracajú aj na občanov mesta, ktorých by chceli požiadať o darovanie teplého oblečenia a trvanlivých potravín do balíčkov last tango in Paris.

-th- Foto: -isch-

REKLAMA