Úvod Aktuality Koronavírus: Lidl a Kaufland namontujú na pokladne plexisklá

Koronavírus: Lidl a Kaufland namontujú na pokladne plexisklá

Obchodné reťazce Lidl a Kaufland sa rozhodli prijať ďalšie opatrenia na ochranu pred koronavírusom Covid-19. Na pokladniciach plánujú v najbližších dňoch inštalovať ochranné plexisklo 토크온 모바일 다운로드.

Informácie priniesli obe značky na svojich stránkach na sociálnej sieti Facebook Zumba Dance Download. Ochranné plexisklo, ktoré má zabrániť priamemu kontaktu pokladníkov so zákazníkmi nainštalujú reťazce na všetkých pokladniach vo svojich prevádzkach 애플 리케이션 다운로드. Okrem toho vyzývajú zákazníkov k dodržiavaniu zhruba dvojmetrového odstupu. „K dodržiavaniu bezpečnej vzdialenosti v pokladničnej zóne tiež pomôžu nálepky na zemi, ktoré budú informovať zákazníkov o dodržiavaní dostatočného odstupu,“ uvádza Lidl 갤럭시 s7 유심 다운로드. Dvojmetrový odstup zákazníkom odporúča aj Kaufland.

REKLAMA

Reťazce nedávno zaviedli prednostné nakupovanie pre seniorov, ktorí sú najohrozenejšou skupinou, a to každý deň od 13:00 h do 14:30 h mameppkgui 다운로드. Hoci podľa niektorých komentujúcich na Facebooku by bolo vhodnejšie vyhradiť pre seniorov ranné hodiny, Kaufland uvádza, že vybrali čas, kedy býva v predajni najmenej ľudí. Zároveň upozorňuje, že ide len o odporúčanie, čo neznamená, že by seniori nemohli chodiť do predajne vtedy, kedy im to viac vyhovuje.

-red- Ilustr. foto: FB Lidl Slovensko

 

 

REKLAMA