Úvod Aktuality Koronavírus: Minulý víkend Piešťanci neboli veľmi disciplinovaní. Ako to bude tento?

Koronavírus: Minulý víkend Piešťanci neboli veľmi disciplinovaní. Ako to bude tento?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Obmedzenie stretávania obyvateľov  má byť základným kameňom boja proti šíreniu nového koronavírusu. Telekomunikační operátori hlásili zníženie pohybu ľudí na Slovensku o 30 percent Steam download again. Po vzore Číny je zrejme toto jediná cesta, vďaka ktorej sa dá zastaviť šírenie vírusu. Na druhej strane profesor Vladimír Krčméry hovorí o tom, že pobyt vonku a na slnku nám môže prospieť 3dp chip net 다운로드. Aj pri ňom však treba dodržiavať aktuálne zásady a nezhromažďovať.

Na Lodenici to minulý víkend, ale i počas pracovného týždňa vyzeralo ako cez prázdniny 신촌좀비만화 다운로드. Mesto Piešťany dnes na svojom facebookovom profile zverejnilo nasledujúce riadky a pridalo niekoľko fotografií: „COVID-19, epidémia, ktorú máme už aj na Slovensku without Baidu. Našťastie, zatiaľ nie v našom meste. Krízový štáb mesta Piešťany môže denne robiť niekoľko opatrení a vydávať zákazy. Ale v týchto dňoch to nie je len o príkazoch 기어 vr 우동 다운로드. Je to o zodpovednosti nás všetkých a o uvedomení si vážnej situácie, že ohrození môžeme byť všetci!“

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Život v Piešťanoch mapovali aj fotografi Creative ihshtg media. Rúško pod bradou toho veľa nespraví a neochráni, pričom podľa profesora Krčméryho, je práve rúško 90 percentami úspechu v boji s nákazou. Keď sa teda vyberiete von načerpať energiu myslite na to, že lepšie je ísť na odľahlejšie miesta nezhromažďovať sa v tradičných obľúbených lokalitách. A samozrejme pokiaľ nie ste úplne sami noste rúška.

-th- Foto: -lg-

REKLAMA