Úvod Aktuality Koronavírus: Minulý víkend Piešťanci neboli veľmi disciplinovaní. Ako to bude tento?

Koronavírus: Minulý víkend Piešťanci neboli veľmi disciplinovaní. Ako to bude tento?

Obmedzenie stretávania obyvateľov  má byť základným kameňom boja proti šíreniu nového koronavírusu. Telekomunikační operátori hlásili zníženie pohybu ľudí na Slovensku o 30 percent Steam download again. Po vzore Číny je zrejme toto jediná cesta, vďaka ktorej sa dá zastaviť šírenie vírusu. Na druhej strane profesor Vladimír Krčméry hovorí o tom, že pobyt vonku a na slnku nám môže prospieť 3dp chip net 다운로드. Aj pri ňom však treba dodržiavať aktuálne zásady a nezhromažďovať.

Na Lodenici to minulý víkend, ale i počas pracovného týždňa vyzeralo ako cez prázdniny 신촌좀비만화 다운로드. Mesto Piešťany dnes na svojom facebookovom profile zverejnilo nasledujúce riadky a pridalo niekoľko fotografií: „COVID-19, epidémia, ktorú máme už aj na Slovensku without Baidu. Našťastie, zatiaľ nie v našom meste. Krízový štáb mesta Piešťany môže denne robiť niekoľko opatrení a vydávať zákazy. Ale v týchto dňoch to nie je len o príkazoch 기어 vr 우동 다운로드. Je to o zodpovednosti nás všetkých a o uvedomení si vážnej situácie, že ohrození môžeme byť všetci!“

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba

Život v Piešťanoch mapovali aj fotografi Creative ihshtg media. Rúško pod bradou toho veľa nespraví a neochráni, pričom podľa profesora Krčméryho, je práve rúško 90 percentami úspechu v boji s nákazou. Keď sa teda vyberiete von načerpať energiu myslite na to, že lepšie je ísť na odľahlejšie miesta nezhromažďovať sa v tradičných obľúbených lokalitách. A samozrejme pokiaľ nie ste úplne sami noste rúška.

-th- Foto: -lg-

REKLAMA