Úvod Aktuality Leto v Piešťanoch plné podujatí

Leto v Piešťanoch plné podujatí

REKLAMA

Počas letných mesiacov sa Piešťanoch organizuje každoročne množstvo podujatí. Mesto Piešťany pripravilo kalendárny sumár všetkých kultúrno-spoločenských a športových podujatí, na ktoré sa môžete tešiť Engauge digitizer. Zverejnených je ich 28, ale v realite ich bude určite ešte viac.

Už v piatok 28 pes2019 데모 다운로드. júna odštartuje ďalší ročník Sochy piešťanských parkov. Výstav je v kalendári viacero. Tešiť sa môžete tiež na Umenie v parku, či prezentáciu Krojované bábiky Download the Anicol game.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Počas letných mesiacov sa v La Musica uskutoční Festival Doda Šošoku, kde si prídu na svoje priaznivci džezu. 64. music festival Piešťany vyvrcholí vystúpením SĽUKu, ktorý oslavuje 70 rokov svojej existencie a záverečným koncertom Slovenskej filharmónie a Slovenského filharmonického zboru Sidia.

Na začiatku augusta si prídu na svoje aj milovníci pouličného umenia počas Street Art Festivalu. O týždeň neskôr bude piešťanské letisko hostiť Grape with Tawa on Monday. V ďalšom  týždni sa uskutoční nový festival Music Fest Apolin v Kursalone. Prázdniny vyvrcholia festivalom Lodenica.

V septembri sa v Piešťanoch stretnú všetci, ktorí majú radi filmy 애니팡 게임 다운로드. O 10. septembra do 15. septembra sa koná medzinárodný filmový festival Cinematik. Letné podujatia vyvrcholia tradične národnou súťažou vo viazaní a aranžovaní kvetov Victoria Regia a kvetinovým korzom 쿠티비 다운로드.

-red- Zdroj: www.piestany.sk

REKLAMA