Úvod Aktuality Mladej labuti niekto rozbil hlavu kameňom

Mladej labuti niekto rozbil hlavu kameňom

REKLAMA

V sobotu večer skončila v záchrannej stanici Havran v Ratnovciach mladá labuť. Niekto jej pri Zelenej vode v Novom meste nad Váhom rozbil hlavu kameňom New West Organic 5.

Zranenú labuť priviezol do Spoločnosti na záchranu zranených a osirelých voľne žijúcich zvierat pracovník chránenej krajnej oblasti call of duty2 다운로드. Podľa Jany Šnajdarovej z Havran-u patria ľudia, ktorí sa takto zabávajú, na psychiatriu. Ak ste cez víkend videli ľudí, ktorí túto vec spravili, môžete sa ozvať pracovníkom záchrannej stanice 택시5 자막 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger

S labuťami mali aktuálne viacej práce. Na konci mája zachraňovali mláďatá v lokalite Sĺňavy. Na vale pri areáli vodných motoristov a lyžiarov sa našlo jedno mŕtve, dve polomŕtve a dve boli pri mame pgsql 다운로드. Dostali výživu a nocovali v inkubátore. Následne ich zaviezli späť ku gunárovi. V tomto príde išlo zrejme o súboj labutích párov v rámci lokality Download Adobe Reader 10.

O ďalšiu, tento raz dospelú labuť, sa museli postarať 12. júna. Všimli si ju Piešťanci prechádzajúci sa po nábreží Váhu. Sedela na berme v blízkosti Krajinského mosta a správala sa čudne keynote version. „Podľa telefonátu bola na jednom mieste bez pohnutia viac hodín. Veliteľ zmeny o prijatom ozname informoval telefonicky ornitológa Tibora Šnajdara 스마트폰 벨소리 다운로드. Labuť obhliadla motorizovaná hliadka, ktorá vonkajšie zranenia nezistila,“ informoval Marcel Mihalik, náčelník Mestskej polície v Piešťanoch flex sdk. Ešte v ten večer labuť T. Šnajdar odchytil a previezol do záchrannej stanice v Ratnovciach.

-th- Foto: Havran, MsP

REKLAMA