REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vo štvrtok 20. júna oficiálne otvorili multifunkčnú budovu Floreát Ideapark, ktorá stojí na mieste bývalého hotela Atóm. Desiatky hostí vrátane veľvyslanca Belgického kráľovstva v Slovenskej republike Ghislaina J 윈도우10 iso파일 다운로드. M. D’hoopa mali možnosť zhliadnuť jej priestory a spolu s investormi osláviť realizáciu diela.

Pásku slávnostne prestrihli okrem spolumajiteľov spoločnosti VGD Slovakia aj belgický veľvyslanec a primátor Piešťan

„Ideapark je komunita cieľavedomých a tvorivých ľudí a firiem prekypujúcich ideami 포가튼 사가 다운로드. Piešťany sú veľmi perspektívnym mestom. Verím, že aj táto budova dá ďalším Piešťancom motiváciu ďalej sa rozvíjať,“ uviedol v slávnostnom príhovore jeden z dvoch investorov budovy Marán Škorník 코만도스 확장팩 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Otváracej akcie sa zúčastnili nájomcovia budovy, vedenie a zamestnanci VGD a ich klienti. Pozvaní boli aj zástupcovia mesta Piešťany a nechýbal ani veľvyslanec Belgického kráľovstva Download the career certificate form. „Všetkým zamestnancom želám, aby kariérne rástli a Piešťancom odporúčam, aby necestovali do iných miest, pracovať sa dá v kvalitnom prostredí aj v Piešťanoch,“ vyjadril sa primátor mesta Piešťany Peter Jančovič Spss Hangul edition.

Za budovou Floreát Ideapark stojí dvojica investorov Erik Marek a Marián Škorník. „Piešťany sú naša srdcová záležitosť. Najprv sme hľadali budovu pre potreby našich zamestnancov, nakoniec sme to riskli a priniesli sme do Piešťan niečo navyše, pretože veríme, že tu máme šikovných ľudí, ktorí chcú pracovať v takýchto priestoroch,“ vyjadril sa E ts conversation translator download. Marek.


Budova ponúka coworkingové pracovisko, zasadacie priestory, kongresovú miestnosť či kancelárie na prenájom 프레지 넥스트 다운로드. Na prízemí sa nachádza reštaurácia a na prvom podzemnom podlaží je telocvičňa. Cieľom investorov je vytvoriť pracovné prostredie, ktoré spĺňa náročné kritériá 공공기관 내pc지키미 다운로드.

Pozriete sa ako to na otvorení vyzeralo:

Niektoré priestory sú už v prevádzke a dokončené, iné ešte len na svojich nájomcov čakajú a môžu byť dokončené presne podľa ich predstáv Silent Hill download.

MB / TS Floreát Ideapark /red  Foto: T. Hudcovič

REKLAMA