Úvod Aktuality Ľadovú plochu pri Priori otvoria už zajtra, na návštevu príde aj Mikuláš

Ľadovú plochu pri Priori otvoria už zajtra, na návštevu príde aj Mikuláš

REKLAMA

Mobilná ľadová plocha, ktorú pracovníci Služieb Mesta Piešťany i tento rok postavili na ulici Andreja Hlinku pri obchodnom dome Prior, bude slávnostne otvorená už zajtra 6 사커스피리츠 다운로드. decembra. Na návštevu príde i Mikuláš, ktorý poteší deti od 14.00 do 16.00 hodiny a okrem dobrej nálady sľubuje jeho príchod i sladké maškrty 워너원고 제로베이스 다운로드. Ak chcete najmenším dopriať nezabudnuteľný zážitok a užiť si korčuľovanie, určite zajtra navštívte ľadovú plochu. 

Mobilná ľadová plocha bude otvorená počas pracovných dní v čase od 10.00 do 21.00 hodiny, počas víkendov a sviatkov od 9.00 do 21.00 hodiny, s výnimkou štedrého dňa, kedy ju budú môcť obyvatelia využiť len do 12.00 8 miles download. Korčuliari sa budú musieť popraviť aj na výluky v prevádzke potrebné na úpravu ľadu, prebiehať budú každé dve hodiny a vyžiadajú si približne 60 minút Windows 7 ServicePack 1. Prevádzkové hodiny a čas údržby môžu byť upravované podľa snehovej triešte na ľadovej ploche, kvality ľadu, poveternostných podmienok, prípadne aj pri kultúrnych podujatiach organizovaných Mestom Piešťany Download the descent icon.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Korčuliari budú povinní i tento rok dodržiavať pravidlá, medzi ktoré patria napríklad zákaz odhadzovania odpadkov, fajčenia a nosenia ostrých či sklenených predmetov na plochu php 5.3. Zakázané je i vstupovať bez korčúľ, rukavíc, so zvieratami, taktiež je zakázané na ľadovej ploche používať puk, loptu, hokejky a podobné predmety, ktoré by mohli spôsobiť zranenia. Vstup na klzisko je povolený na vlastné nebezpečenstvo deťom do 6 rokov len v sprievode osoby staršej ako 18 rokov na korčuliach a počet korčuľujúcich nesmie presiahnuť 50 osôb poster print. Rovnako tak nie je povolené, aby sa korčuľovania zúčastňovali osoby, ktoré prejavujú známky požitia alkoholických nápojov a iných psychotropných látok
a vstup bude zakázaný osobám, ktorých návšteva by mohla dokázateľne narušiť poriadok, bezpečnosť a čistotu MĽP a ich chovanie je v rozpore s dobrými mravmi a spoločenskými zásadami Download code 128 fonts. Kompletný prevádzkový poriadok Mobilnej ľadovej plochy si môžete prečítať na stránkach Služieb Mesta Piešťany 맥 vmware 다운로드.

-lt/Zdroj: Služby Mesta Piešťany/Foto: archív-

REKLAMA