Úvod Koktail Vianočné trhy navštívi Mikuláš aj kapela Gipsy Čáve

Vianočné trhy navštívi Mikuláš aj kapela Gipsy Čáve

REKLAMA

Druhý adventný týždeň v centre Piešťan bude patriť deťom aj tým, ktorí sa na Vianoce tešia ako malí. Už v utorok príde na Námestie slobody Mikuláš a organizátori Vianočných trhov pripravili pestrý program aj na ďalšie dni html5 player 다운로드.

mikuláš-na-námestí-slobody-6-800x530

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Mikulášsku nádielku začne sprievod, v ktorom nebude chýbať ani Anjel a Čert, rozdávať 6 자꾸 생각나 다운로드. decembra o 17.00 h. Deti by si mali pripraviť pesničky a básničky, aby Mikulášovi ukázali svoju šikovnosť a zaslúžili si sladké odmeny.

V rámci detských vystúpení na Vianočných trhoch sa vo štvrtok 8 SpongeBob Download. decembra predstavia žiaci Základnej školy Banka a jazykovej školy CM Language. O deň neskôr, v piatok 9. decembra, bude pódium patriť obľúbenej piešťanskej kapele Coverage a rockovým prerábkam známych hitov svg 이미지 다운로드.

Sobotný program otvorí o 14.30 h Beseda o knihách Jobusových 윈도우 curl 다운로드. Autor rozprávok Braňo Jobus z Vrbového predstaví svoju tvorbu, ktorá oslovuje deti i dospelých svojou neopakovateľnou poetikou.

Nasledovať budú koncerty hd 영화 다운로드. O 16.00 h zahrá Realita, o 18.00 h Gypsy Elegance a hlavnou hviezdou večera budú Gipsy Čáve. Ich vystúpenie začína o 21.00 h.

O sviatočnú atmosféru 3 매도소녀 다운로드. adventnej nedele sa postarajú ochotníci zo Združenia exallielov Don Bosca s divadelným predstavením Vianoce ako kedysi. Bude nasledovať zapálenie ďalšej sviece na adventom venci, vystúpenie Chrámového zboru Bojná, folklórnej skupiny Bojnanci a detskej skupiny Úsmev 첵 무료 다운로드.

-Text: Tlačová správa – Vianočné trhy Ilustr 언차티드3 다운로드. foto: MP-

REKLAMA