Úvod Aktuality Kúpalisko Eva zavrú už o pár dní

Kúpalisko Eva zavrú už o pár dní

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Sezóna na Kúpalisku Eva sa pomaly blíži k záveru. Tento rok trvala štyri mesiace. Pre verejnosť ho otvorili 29. mája a zavrú 1. októbra Download Cairo. Návštevnosť bola podobná ako vlani, pričom bol prekročený počet 30-tisíc návštevníkov.

„Sezóna sa niesla v duchu minuloročného leta, ktoré sa taktiež vyznačovalo relatívne vysokými teplotami, ale pokles teplôt pravidelne prichádzal počas víkendu 일시정지 다운로드. Túto sezónu boli z 13-tich víkendov horúce iba štyri. Návšteva kúpaliska bola taktiež približne v rozsahu minuloročnej a prekročila 30-tisíc návštevníkov,“ hovorí Ľudovít Kubán z Klubu vodného póla Kúpele Piešťany, ktorý má kúpalisko v prenájme 몬헌 월드 pc 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podľa jeho slov po úpravách, ktoré na kúpalisku zrealizovali za posledné štyri roky, evidujú vyššiu návštevnosť detí a mladých rodín s deťmi 점프맵 다운로드. Prispel k tomu iste detský bazénik a šmýkačka, kde majú deti možnosti  užiť si dostatok zábavy počas horúcich dní. Prevádzkovateľom sa tiež osvedčili celosezónne permanentky, ktoré fungovali druhú sezónu Download baby pastel photos. Ich držitelia sú najčastejšími návštevníkmi kúpaliska. Podľa Ľ. Kubána bude rekordérkou v počte návštev pani Zuzana Michnová, keďže navštevuje kúpalisko s malými výnimkami každý deň farpoint spread 다운로드.

Kúpalisko je v prevádzke pre verejnosť ešte tento týždeň a sezónu ukončí záverečným dňom v nedeľu 1. októbra 2017.

-th- Ilustr 닌텐도 마리오카트 다운로드. foto: -lt-

REKLAMA